סוחר התחפש לשליח ‘וולט’, הטמין קנאביס במחבוא מקורי

צעיר המחופש לשליח "וולט", אפליקצית משלוחי האוכל, נעצר לאחר שנתפס עם שקיות קנאביס שהחביא בתוך הקטנוע וכן בתוך בקבוק קולה מזויף. צפו בוידאו מהתפיסה:

המשטרה עצרה אתמול (ב), במרכז תל אביב, סוחר אשר פעל במסווה של שליח ‘וולט’. על פי דיווח המשטרה “בלשים שהיו בפעילות מבצעית נגד עבירות הרכוש והסמים באזור מרכז תל אביב (רחוב דוד המלך פינת רבקה זיו) הבחינו במפגש בין שני חשודים שהעלתה את חשדם של הבלשים כי מדובר בעסקה של סחר בסמים”.

אחד החשודים הגיע למפגש כשהוא רכוב על גבי קטנוע ונחזה לשליח. בבדיקה ראשונית לא נתפס דבר מלבד בקבוק שתייה תמים לכאורה, אך בבדיקה מעמיקה יותר גילו הבלשים כי מדובר בבקבוק מתפרק שבתוכו הוסלקו שקיות קנאביס. עוד גילו כי בתוך הקטנוע הוסלקו עשרות שקיות (מאות גרמים) עם קנאביס וחשיש.

נתפס שליח סוחר התחפש וולט
התחפש לשליח “וולט”
נתפס שליח סוחר התחפש וולט
החביא את הקנאביס בבקבוק קולה מזויף

שני החשודים, הסוחר והלקוח, נעצרו והועברו לחקירה בתחנת המשטרה. הלקוח (תל אביב, 1992) שוחרר בתנאים מגבילים בסיום חקירתו ואילו החשוד בסחר (טבריה, 1993), בתום חקירתו נכלא והבוקר יובא לביהמ”ש השלום בת”א לדיון בהארכת מעצרו.

עוד מדווחת המשטרה כי עצרה אתמול תושב קרית מוצקין בחשד שהחזיק בדירה בעיר כחצי ק”ג קנאביס מחולק לשקיות מוכנות למכירה. “במסגרת האכיפה היזומה והממוקדת של משטרת ישראל נגד עבירות בתחום הסמים למען שלום הציבור ובטחונו, תפסו אתמול שוטרי תחנת נהריה בדירה בקרית מוצקין חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס במשקל של כ-500 גרם מחולק למנות המוכנות למכירה,” דווח.

בנוסף תפסו השוטרים את רכבו של החשוד, תושב קרית מוצקין בשנות ה- 20 לחייו שהוחרם לצורך הליך חילוט. הקנאביס הועבר להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל והחשוד, כאמור, נעצר לחקירה בתחנת המשטרה. בכוונת המשטרה לבקש הבוקר את הארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בקריות.

חצי קילו קנאביס מוכן בשקיות
חצי ק”ג קנאביס ארוז ומוכן להפצה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר