מגלגל...
x

בת 27 נעצרה בחשד לסחר בקנאביס – שוחררה לאחר מסדר זיהוי

המשטרה מדווחת על מעצר של תושבת נתניה בת 27, בחשד כי נהגה לסחור בקנאביס באמצעות קבוצת ‘טלגראס’ באפליקציית טלגרם. מעצרה הוארך עד 2.4. לאחר מסדר זיהוי ב-1.4 היא שוחררה למעצר בית קצר. “עומדת על חפותה,” מבהיר העו”ד.

ש’, בת 27 תושבת נתניה נעצרה בסוף השבוע לפני פסח, בחשד לסחר בקנאביס דרך קבוצת “טלגראס” באפליקצית “טלגרם”.

עו"ד בן מעוז
עו”ד בן מעוז: “אמשיך להאבק
במעצרים הלא חוקיים של המשטרה”

לאחר חקירה סמויה שהתנהלה על ידי מרחב ירקון היא נעצרה לאחר שעל פי החשד נהגה למכור קנאביס ללקוחותיה מתחת לביתם בעשרות מקרים שונים, כך לפי דיווח המשטרה.

ש’ נעצרה והובאה לחקירה בתחנת משטרת גלילות, ונשלחה למעצר עד 2.4.

בערב 1.4 עמדה בפני מסדר זיהוי אף העדים לא הצביעו על זיהוי לה והבוקר היא שוחררה למעצר בית עד 5.4. טרם נקבע דיון נוסף.

יחד איתה שוחרר גם ב’, שהיה לכאורה שותף לעבירות דומות.

תגובה ב”כ החשודה, עו”ד בן מעוז: “מרשתי עומדת על חפותה ושוללת כל קשר לעסקאות סחר בסמים המיוחסות לה. חרף חקירה סמויה שהתנהלה כנגד מרשתי וסמים שנתפסו בדירה, אין בידי המשטרה כל ראיה הקושרת אותה לפעילות הסחר. גם במסגרת מסדר הזיהוי שנערך, אף לא אחד מהעדים זיהה את מרשתי כסוחרת סמים. שהמשטרה תמשיך להלחם בהפצת הסמים המסוכנים ואני אמשיך להאבק במעצרים הלא חוקיים שמבצעת המשטרה.”

קנאביס סוחרת טלגראס נתניה
הסחורה שנתפסה (צילום: דוברות המשטרה)

על פי דיווח המשטרה כפי שנמסר: “במסגרת המאבק נגד יצור והפצת סמים מסוכנים, משטרת ישראל עצרה סוחרת סמים בת 27 מנתניה אשר מכרה סמים מסוג מריחואנה באמצעות אפלקציית ה’טלגראס’. ע”פ החשד, לאחר מכירת הסם, נהגה החשודה לקבוע עם הקונים מתחת לביתם, שם התבצעו אותן עסקאות סמים.”

על פי הודעת המשטרה “לאחר חקירה סמויה  ומורכבת, במהלכה נאספו ראיות לביצוע עשרות עסקאות, החשודה נעצרה בתאריך 29.3 והובאה לחקירה בתחנת משטרת גלילות, שם נחקרה בחשד לסחר בסמים. בהמשך הובאה להארכת מעצר בבית משפט שלום בת”א . מעצרה הוארך עד מחר( 2.4).”

מהמשטרה נמסר בתגובה כי “משטרת ישראל תמשיך במאבק נגד נגע הסמים, הפצתו ומכירתו ברבים. גם כשהמדובר הוא בהפצה ובייבוא סמים דרך המרחב הווירטואלי”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר