נתיב העשרה: 800 שתילי קנאביס נתפסו בעליית הגג

כוחות בילוש, משטרה ולוחמי מג”ב עצרו הבוקר (ג’) בני זוג במהלך פשיטה על ביתם בישוב נתיב העשרה שבדרום הארץ. בעליית הגג של דירתם נתפסו על פי הדיווח 800 שתילי קנאביס. “פעילות זאת נועדה להגן על הציבור הנורמטיבי הנחשף לעבירות פליליות אלו,” מסרה המשטרה.

לפנות בוקר דווח על תפיסה של 100 קילוגרם חשיש בגבול ישראל-מצרים וכעבור שעות ספורות כבר מדווחת המשטרה על תפיסה נוספת – הפעם של 800 שתילי קנאביס בישוב נתיב עשרה שבדרום הארץ.

במהלך פשיטה של כוחות משטרה, בילוש ולוחמי מג”ב על דירה בישוב, נעצרו בני זוג, דיירי הבית, לאחר שבעליית הגג של דירתם נמצאו על פי הדיווח השתילים לצד ציוד גידול, תאורה והשקיה.

מריחואנה קנאביס נתיב העשרה

על פי דיווח המשטרה “בפעילות הבוקר, יום ג’, סימנה כלבת המשטרה ‘צ’יקה’ המומחית באיתור סמים לבלשים ולוחמי מג”ב והביאה לחשיפת מעבדת סמים בעליית גג בה מאות שתילי מריחואנה. בני הזוג נעצרו לחקירה ומעצרו של הבעל הוארך בבית המשפט בשלושה ימים נוספים.”

“במהלך ביצוע צו חיפוש של כוחות המשטרה במקום יחד עם “צ’יקה” ומפעילה רס”ב משה יחיא, אותרה מעבדת סמים בעליית גג של מבנה מגורים בישוב נתיב העשרה שבדרום. במקום נמצאו כ-800 שתילים וציוד רב נוסף שכלל בין היתר מערכת תאורה והשקיה, וגם מתלה יבוש לסמים,” דווח עוד.

מריחואנה קנאביס נתיב העשרה

מריחואנה קנאביס נתיב העשרה

“משטרת ישראל תמשיך בפעילות העיקשת למיגור עבירות הסמים, בדגש לגידול וסחר. פעילות זאת נועדה להגן על הציבור הנורמטיבי הנחשף לעבירות פליליות אלו המסכנות בין היתר גם את האוכלוסייה הצעירה”, נמסר מהמשטרה.

בתום ביצוע החיפוש בדירתם של בני הזוג, אלה נעצרו לחקירה במשטרה ובמהלך היום הוארך מעצרו של הבעל עד ליום חמישי הקרוב.

מריחואנה קנאביס נתיב העשרה

מריחואנה קנאביס נתיב העשרה

מריחואנה קנאביס נתיב העשרה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט