נתב"ג: 1.5 ק"ג קנאביס נתפסו בקופסאות לגו

לגו-ליזציה: תושב ירושלים בשנות ה-20 לחייו נעצר לאחר ששוטרים בנמל התעופה בן גוריון זיהו חבילה שהגיעה מחו"ל ובתוכה 1.5 קילוגרם קנאביס דחוס באריזת ניילון ומוסלק בתוך קופסאות של לגו, משחק הילדים המוכר.

בזמן שהסחר הפנים-מדינתי פורח בימים אלו, נתקבל הבוקר (ב') רמז לפעילות הענפה גם בתחום הזמנות הקנאביס מחו"ל, שאמנם סוכלה הפעם אך נותנת מבט חטוף על המתרחש.

צעיר בן 20, תושב ירושלים, נעצר הבוקר לאחר ששוטרים בנתב"ג זיהו חבילות שהיו ממוענות לכתובתו בעיר ובהן הוסלקו 1.5 קילוגרם קנאביס, כך על פי דיווח המשטרה.

לגו מריחואנה קנאביס נתב"ג

על פי הדיווח "ראשיתה של החקירה בפעילות משטרת ישראל בנתב”ג עם הגעתה של חבילה מחו”ל לישראל ושהיתה ממוענת לכתובת בירושלים. בבדיקה עלה כי בתוך החבילה נמצאה קופסת לגו שבין חלקי הלגו הוסלקו 1.5 ק”ג של חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה. בפעילות מבצעית של חוקרי המשטרה , אותר החשוד שהגיע לקבל את החבילה ונעצר."

בחקירתו טען הצעיר, שנעצר ומובא כעת לבית המשפט לדיון בעניינו, כי הוא נתבקש למסור את המשלוח ליעדו "תמורת תשלום של כמה אלפי שקלים", כך לפי הדיווח.

"משטרת ישראל פועלת בכל המישורים במטרה למנוע ולסכל הגעה של חומרים החשודים כסמים מסוכנים לירושלים ולכל הארץ," מסרה המשטרה. "במסגרת זו מתבצעת כל העת פעילות גלויה וסמויה בשיתוף כלל גופי האכיפה שמונעים יבוא סמים לארץ שברוב המקרים מגיעים גם לידיהם של צעירים ובני נוער."

לגו מריחואנה קנאביס נתב"ג

לגו מריחואנה קנאביס נתב"ג

לגו מריחואנה קנאביס נתב"ג

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט