נצרת עילית: שתילי קנאביס הוסתרו בתוך צמחייה

צעיר בן 19 נעצר אמש לאחר ששוטרים שהגיעו לביתו מצאו עשרות שתילי קנאביס גדלים בחצר, אותם ניסה להסוות בין עציצים וצמחיה אחרת.

המשטרה מדווחת על עשרות שתילי קנאביס שנתפסו אמש (ג') בביתו של תושב נצרת עילית בן 19. הצעיר, שניסה ככל הנראה להסוות את הגידולים בינות לצמחים אחרים בגינה, נעצר, נחקר והבוקר הוארך מעצרו בבית משפט השלום בנצרת.

על פי דיווח המשטרה, שוטרים שהגיעו לבצע חיפוש בביתו של הצעיר, נכנסו לבית וראו אותו מעשן ג'וינט יחד עם חבר נוסף.

לאחר שסיימו חיפוש בפנים הבית, זיהו השוטרים את העציצים בחצר, שהיו מוסווים חלקית בין עציצים וצמחיה אחרת. כשבחנו את הצמחיה זיהו כי אכן מדובר בצמחי קנאביס בלתי חוקיים.

שתילי קנאביס נצרת
עשרות שתילי קנאביס בחצר ביתו של צעיר תושב נצרת עילית (לחצו להגדלה)

על פי הדיווח: "בפעילות של שוטרי תחנת נצרת עילית אחר הצהריים, הגיעו השוטרים לבית תושב נצרת עילית (19) בכוונה לבצע צו חיפוש. כשנכנסו הבחינו בו ובקטין נוסף מעשנים חומר החשוד כסם. השוטרים החלו לחפש בבית וכשיצאו לגינת הבית הבחינו בצמחים שונים קצת מהצמחיה בגינה. החשוד גידל עציצי קנביס בעציצים ובצמחיה. נתפסו עשרות שתילים בגדלים שונים."

מהמשטרה נמסר כי היא נחושה להמשיך בפעילויות הנוכחית בכדי להתמודד עם נגע הסמים. "הפעילות מתמקדת במחוללי הפשיעה, המגדלים, הסוחרים והמפיצים של החומרים המסוכנים, מבצעים מסוג אלה יימשכו," נמסר.

שתילי קנאביס נצרת
השתילים הוסוו בין הצמחיה

נצרת עילית היא אחת הערים הפעילות ביותר מבחינת צריכת ומעצרי קנאביס ובשנה שעברה נתפסו בה 10 שתילי מריחואנה ו-75 גרם חשיש במקרה אחד ו-69 שתילי מריחואנה, מעטפות ואלפי זרעים במקרה נוסף.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט