נעצר עם 50 שקיות קנאביס לאחר שהציע בטעות את אחת מהן לשוטר בחופשה

תושב ירושלים בן 36 הורשע בסחר בסמים לאחר שנתפס עם כמות גדולה יחסית של קנאביס כשהציע בטעות את המשלוח לשוטר בחופשה שהיה בלבוש אזרחי

א’ (השם שמור במערכת), בן 36 מירושלים, הורשע השבוע בבית משפט השלום בעיר בעבירות סמים, לאחר שהציע בטעות משלוח קנאביס לשוטר שהיה בחופשה ולבוש באזרחי.

א’ עצר את רכבו ליד השוטר, ושאל אותו אם הזמין שליח. כששאל השוטר “שליח של מה”, ענה השחר “של מעטפה” וחייך.

בעקבות כך השוטר עצר אותו לבדיקה, ובחיפוש שנערך ברכב נמצאו 378 גרם של קנאביס מחולק ל-50 שקיות. בנוסף נתפסו ברכב 8,050 ש”ח שקיבל מקונים באותו יום.

בעקבות תפיסתו ולאחר חקירתו, א’ הואשם ולבסוף גם הורשע במספר אירועי סחר בקנאביס בימים שקדמו למעצרו: מכירת 5 גרם קנאביס תמורת 400 ש”ח, מכירת כ-30 גרם תמורת 950 ש”ח ומכירת 5 גרם תמורת 300 ש”ח. כל העסקאות בוצעו מול קונים שהזמינו דרך אפליקציית טלגרם.

בגזר הדין ציין השופט שמואל הרבסט כי “באירועי הסחר הללו, כמות הסם לא הייתה גדולה, אך החזרה על העבירות מלמדת על הפגיעה בערך המוגן”. השופט הרבסט התחשב בהודאתו של א’, בעברו הנקי יחסית, בנסיבות חייו הקשות ובמצבו הרפואי של א’ אשר מוכר כבעל אחוזי נכות בשל כאב כרוני ותסמינים פוסט-טראומטיים בעקבות תאונת דרכים קשה בה נפגע בגיל צעיר.

השופט הרבסט גזר לבסוף על א’ 9 חודשי מאסר שירוצו בעבודות שירות, 3 חודשי מאסר על תנאי, פסילת רישיון ל-12 חודשים, קנס וחילוט הקנאביס והרכב.

גם זה בטח יעניין אותך
המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר