נעצר נוסע מונית כשברשותו 250 גרם קנאביס

מסתבר שגם נסיעה במונית לא מגנה מפני חיפוש אחר קנאביס. בן 25 תושב אור יהודה נעצר בחשד לסחר בסמים, לאחר שבחיפוש בתיקו נמצאו 250 גרם קנאביס מחולק לשקיות, לצד אלפי שקלים.

נסיעה במונית היא כנראה אחת הדרכים הבטוחות ביותר להימנע מחיפוש משטרתי בכבישים, אך זה לא מה שעזר הפעם לתושב אור יהודה בן 25 שנעצר בחשד לסחר בקנאביס.

משטרת תל אביב, מרחב דן, מדווחת הבוקר (א’) על מעצרו של הצעיר, שנתפס בעת שנסע במושב הנוסע של מונית כשברשותו שקיות קנאביס מוכנות לכאורה לחלוקה.

על פי דיווח המשטרה השוטרים זיהו ריח של קנאביס שעולה מתוך המונית מכיוונו של הנוסע, במהלך בדיקת רכבים יזומה במחסום.

בתיקו של הנוסע נמצאו 250 גרם מחולק לשקיות, לצד אלפי שקלים ויומן לקוחות. הוא הובא לחקירה בתחנת מסובים ויובא להארכת מעצר בת”א.

.נתפס קנאביס במונית
שקיות הקנאביס שנתפסו על הנוסע במונית

על פי הדיווח: “מעצר חשוד בחשד לסחר בסם. ברכב אותרו מנות סם מחולקות, אלפי שקלים ויומן לקוחות. משטרת ישראל תמשיך במאבקה הנחוש בנגע הסמים אשר מסבים נזק בלתי הפיך והסחר בהם הינו רעה חולה שיש לפעול על מנת למגרה”.

“ערנותם של שוטרי משטרת ישראל הובילה למעצרו של חשוד (25; אור יהודה) בחשד לסחר בסמים באור יהודה,” דווח. “במהלך מחסום יזום הבחינו השוטרים במונית שעוררה את חשדם. כשהתקרבו למונית הריחו ריח חזק של סמים מהנוסע.”

“בחיפש שנערך נתפסו 250 גרם סם מסוג מריחואנה מחולק למנות, אלפי שקלים ויומן לקוחות,” דווח עוד. “החשוד נעצר והובא לחקירה בתחנת מסובים. היום יובא להארכת מעצר בבית משפט שלום בת”א והמשטרה תבקש להאריך את מעצרו.”

חדשות