נסע למקסיקו כדי להתאבד, אך שינה את דעתו לאחר "חוויה מתקנת"

תושב ארה"ב החליט שהחיים הספיקו לו ונסע למקסיקו כדי להתאבד. עם זאת, במקום להרוג את עצמו, הוא עבר חוויית "תיקון" מפתיעה שכללה ערימות של אבקה לבנה ושלישיות, והחליט שהחיים דווקא לא כאלה רעים.

"נסעתי למקסיקו כדי לקנות כדורי שינה חזקים בשביל מוות אנושי ושליו," מספר בפוסט ב'רדיט' בחור מארה"ב, שהחליט לפני 6 שנים לשים קץ לחייו, אך לאחר חוויית מין וסמים אליה נקלע, בחר להחזיק עוד קצת ולוותר על רעיון ההתאבדות.

"בדרכי למקסיקו החלטתי שאם אני גם ככה הולך למות, אז למה שלא אשכב עם כמה יצאניות לפני שכל זה נגמר," הוא כותב. "כשהייתי בדרכי במונית הציע לי לפתע הנהג לקנות קוקאין, ומפה לשם דבר הוביל לדבר ומצאתי את עצמי שוכר חדר מעל בית בושת עם מיטה בצורת לב, מוט במרכז החדר ואמבטיה."

חוויית סמים

לאחר שבוע שלם בו הסניף ערימות של קוקאין משדיהן של יצאניות שונות, בלע כדורים נגד כאבים, שתה ליטרים של טקילה, אכל כדורי ויאגרה כדי לאזן את השפעות הוויסקי והקוקאין על איבר מינו והשתתף בשלוש שלישיות, החליט לפתע כי כדאי שיוותר על הרעיון.

"איפשהו במהלך שבוע הקוק והאורגיות החלטתי שהחיים אולי לא כאלה רעים אחרי הכל," סיפר.

לאחר שהבין כי מדבריו נשמע כאילו הוא ממליץ על שימוש בסמים להתמודדות עם דיכאון, הוא החליט לערוך את ההודעה המקורית בכדי להבהיר כי החוויה לא תיקנה לו את הדיכאון אלא רק גרמה לו להבין שהחיים לא כאלה רעים.

חוויית סמים

"זה לא ריפא את הדיכאון שלי," הוא כותב, "זה רק שיכנע אותי לא להרוג את עצמי. יש הבדל. הדיכאון שלי עדיין בטיפול ארוך ומסור. הסמים והסקס לא תיקנו אותי. זה היה כמו החייאה לאדם שליבו הפסיק לפעום. מסוכן ולא סביר שיעבוד, אבל זה היה שווה את הסיכון מבחינתי. התכוונתי למות באותו לילה."

"אני לא מציע שמי שסובל מדיכאון יסניף הר של קוקאין ויבלה עם בחורות," הוסיף. "עדיף שתיגשו למרכז לעזרה נפשית ותשוחחו עם היועצים המומחים שם. אבל אם אתם כבר עם היד על ההדק והאקדח ברכה ואתם קוראים את זה, אז כן, תעשו מה שצריך, תשיגו קוק, תשיגו נשים, מה שצריך, רק אל תעשו את זה! בבקשה!" – מקור

ראו גם:
קוקאין: מתרופת פלא לסם מסוכן
סמים – מה הם עושים לנו (כל העובדות)
צפו: כך פסיכדליה יכולה להציל את חייכם
קנאביס מפחית דכאון ומוביל לירידה באחוזי התאבדות

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט