טוען...

“ננסי בוטווין האמיתית” – אם לשניים ניהלה רשת ענק של סחר במריחואנה

אנדריאה סנדרלין היתה כנראה הדבר הכי קרוב במציאות לננסי בוטווין, הדמות הראשית בסדרת המופת “Weeds”. מואשמת בניהול רשת סחר במריחואנה שגלגלה מיליוני דולרים במהלך השנים האחרונות.

ננסי בוטווין
ננסי בוטווין – Weeds

גירסת המציאות של הסדרה “Weeds”: אנדריאה סנדרלין, גרושה ואם לשניים מהעיירה סקרסדייל, מואשמת בכך שניהלה רשת ענק לממכר מריחואנה ממחסן בעיר ניו-יורק.

אך בניגוד לדמותה של ננסי בוטווין, אותה גילמה מארי-לואיס פארקר בסדרה, סנדרלין תצטרך כנראה יותר מתסריטאי טוב כדי להיחלץ מהתסבוכת אליה נקלעה.

“זה היה מבצע מתוחכם של גידול, עיבוד ומכירת מריחואנה,” סיפר סוכן ה-DEA דייוויד לי. “שוטרים שהגיעו למקום גילו שני חדרים שעוצבו ונבנו במיוחד עבור גידול כמויות גדולות של מריחואנה.”

“בכל חדר היה ציוד תאורה מהרמה הגבוהה ביותר בשוק כמו גם מערכות השקייה ואוורור מורכבות במיוחד,” אמר.

ציוד גידול מריחואנה
ציוד לגידול מריחואנה
ציוד לגידול מריחואנה

במהלך הפשיטה על המחסן החרימו השוטרים מעל ל-1,000 שתילי מריחואנה וכמויות גדולות של פרחי מריחואנה מיובשים ומוכנים לשימוש בשווי כולל של למעלה מ-3 מיליון דולר. כמו כן נמצאו ספרי הדרכה להלבנת כספים וחוברות מקצועיות לגידול מריחואנה.

המחסן בו גודלה המריחואנה
המחסן בו גודלה המריחואנה

סנדרלין, בת 45, נעצרה ב-29 במאי וכפרה בהאשמות המיוחסות לה. “אנחנו פועלים כעת להכנת הסכם ערבות בתקווה שנוכל לשחררה עד לסוף השבוע,” אמר עורכת הדין שלה ג’ואל ווינוגרד. “אני מקווה שעד תחילת שבוע הבא תוכל מרשתי לראות את שני ילדיה הקטנים. אין לה כל היסטוריה פלילית והיא מעולם לא היתה במאסר לפני כן. היא אמא במשרה מלאה וכולנו מופתעים מההאשמות החמורות נגדה.”

ביתה הפרטי של אנדריאה בניו-יורק
ביתה הפרטי של אנדריאה בניו-יורק

צפו בדיווח:

צפו בטריילר לסדרה Weeds:

ראו עוד: קנדה: נתגלה בונקר תת-קרקעי לגידול מריחואנה

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר