טוען...

נטפליקס משיקה סדרת זני קנאביס משלה

ענקית שידורי הסטרימינג ‘נטפליקס’ משיקה את סדרת ‘נטפליקס קולקשן’, זני קנאביס ייחודיים על שם חלק מהסדרות המצליחות ביותר שלה, מ’כתום זה השחור החדש’ ועד ‘ארסטד דבלופמנט’.

‘נטפליקס’ מצטרפת לטרנד הקנאביס המתפשט בארה”ב ומשיקה לראשונה סדרת זני קנאביס ייחודיים שייקראו על שמות חלק מהסדרות המצליחות ביותר שלה.

סדרת זני הקנאביס של נטפליקס נקראת פשוט ‘נטפליקס קולקשן’ והיא תוצע למכירה במסגרת אירוע פופ-אפ סגור למחזיקי רשיון קנאביס רפואי בלבד.

כך למשל תכלול הסדרה זנים בשמות “כתום הוא השחור החדש”, “ארסטד דבלופמנט” ועוד.

זני קנאביס נטפליקס

שלושה מתוך הזנים בקולקשן יקראו על שם “דיסג’וינטד” (סדרת הסטלנים החדשה של נטפליקס שהושקה בסוף השבוע): ‘זן אומגה’, ‘השיח (בוש) של רות’ ו’רותרפורד בי הייז’.

האירוע נערך בימים אלו (25-27 באוגוסט) ב’המרכז לבריאות צמחית אלטרנטיבית’ במערב הוליווד וענקית שידורי הסטרימינג הודיעה שלא תרוויח ולו דולר אחד ממכירות זני הקנאביס החדשים.

זני קנאביס נטפליקס

“כל אחד מהזנים גודל תוך מחשבה על אחת התכניות ועוצב כך שיתאים לכותרת של כל אחת מהסדרות,” נכתב בהודעה לעיתונות ששחררה נטפליקס בסוף השבוע.

“לדוגמה תכניות מצחיקות יותר עשויות להיות ממקור של זני אינדיקה, בעוד זנים על שם ‘דרמדיות’ (כינוי לקומדיות דרמטיות) מקורם בזני סאטיבה,” הוסבר.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר