"נחשפתי לקורונה": כך ניסה סוחר קנאביס להתחמק ממעצר

תושב תל אביב נעצר בחשד לסחר בקנאביס, טען כי הוא נחשף לקורונה, ונלקח לבית החולים לבדיקה. לאחר מכן הוא נשלח לבידוד בבית, אך ברח, עלה על טיסה ללונדון ונעצר והוחזר ארצה.

הותר לפרסום: בן 40 תושב ת"א ניסה להתחמק ממעצר בגין סחר בקנאביס בטענה כי הוא נחשף לחולה קורונה. לאחר שנלקח לבית חולים ונמצא כי הוא אינו חולה קורונה, הוא עלה על טיסה ללונדון בניסיון להימלט לחו"ל. הוא נעצר בשדה התעופה בלונדון והושב לישראל.

על פי דיווח המשטרה "ידה הארוכה של משטרת ישראל הצליחה למנוע כניסתו של מפר בידוד ישראלי ללונדון והחזרתו המיידית ארצה. הוא חשוד בביצוע עבירות של סחר בסמים במספר הזדמנויות והחזקת למעלה מ-2 ק״ג קנאביס בעת מעצר".

החשוד בעת מעצרו
החשוד בעת מעצרו

מיד עם מעצרו, הודיע החשוד לשוטרים כי נחשף לאחרונה לחולה קורונה, אולם לא מסר פרטים אודות החולה או מועד החשיפה. לנוכח הצהרתו, נלקח החשוד על ידי השוטרים מיידית למחלקת קורונה בבית החולים, שם נקלט על ידי הצוות הרפואי לצורך בדיקתו.

לאחר שהתברר כי הוא אינו חולה, הוא שוחרר על ידי בית החולים ונדרש לשהות בבידוד כמתחייב . "לצערנו, החשוד הפר את גם את הוראות הצו, לא שהה בבידוד ועלה על טיסה ללונדון," מדווחת המשטרה.

אלא שהמשטרה בשיתוף גורמים בארץ ובלונדון פעלה למניעת כניסתו ללונדון. עם הגעתו לשדה התעופה בלונדון סורבה כניסתו והוא נשלח אחר כבוד חזרה לישראל. עם הגעתו ארצה הוא נעצר על ידי השוטרים אשר קיבלו את פניו בשדה התעופה כשהם ממוגנים. בתום חקירתו הוא נכלא.

אריזות קנאביס של החשוד בסחר - טען שהוא נחשף לחולה קורונה
אריזות קנאביס של החשוד בסחר – טען שהוא נחשף לחולה קורונה
אריזות קנאביס של החשוד בסחר - טען שהוא נחשף לחולה קורונה
אריזות קנאביס של החשוד בסחר – טען שהוא נחשף לחולה קורונה

מעצרו של החשוד הוארך על ידי בית משפט השלום בתל אביב עד היום (ד') והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בגין עבירות סחר בסמים, החזקת סמים שלא לצריכה עצמית והפרת צו בריאות העם.

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל תמשיך לפעול במקצועיות ובנחישות מתוך כוונה למצות את החקירה כלפי כל מי שייבחר להפר את החוק ויתחזה לחולה בנגיף קורונה בניסיון להתחמק מהמשך ההליך הפלילי. לצד ביצוע כלל המשימות המוטלות לפתחה של המשטרה בהקשר של הביטחון השוטף, אכיפת החוק ושמירת הסדר הציבורי, משטרת ישראל תמשיך לסייע למשרד הבריאות במאמץ האכיפה למניעת התפשטות הנגיף ככל שיידרש, הכול במטרה לשמור על שלום הציבור ובריאותו. המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות והוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומן משבש את המאמץ הלאומי במאבק בהתפרצות הנגיף והתפשטותו בישראל."


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט