נחשפה רשת גידול והפצת קנאביס במיליונים – 14 חשודים נעצרו

בתום חקירת משטרה סמויה ומשולבת של היאחב"ל בלהב 433 וימ"ר חוף עצרו בלשים היום לפנות בוקר במרכז הארץ ובוואדי ערה 14 חשודים ועיכבו נוספים בחשד לעבירות גידול וסחר בקנאביס ועבירות מס בהיקף של מליוני ש"ח.

המשטרה מדווחת על חשיפת מפעל לגידול ואריזת קנאביס בלתי חוקי ועל מעצרם של 14 חשודים בניהול מערך הייצור וההפצה של הקנאביס ברחבי ישראל.

על פי הדיווח "במסגרת פעילות שיטתית של משטרת ישראל נגד הפשיעה החמורה והמאורגנת בפעילותם הפלילית בארץ, חשפה אתמול היחידה הארצית למאבק בפשיעה החמורה והבינלאומית (יאחב"ל) בלהב 433, בתום פעילות סמויה מעבדות הידרו לגידול וייצור סמים מסוכנים שאחת מהן שימשה כמפעל לגידול, אריזה והפצה".

המשטרה עצרה 9 חשודים, לצד מעצרים וחיפושים שערכה ימ"ר חוף, בשת"פ הימ"מ ורשויות המס באום אל פחם בתום חקירה סמויה, שהעלתה חשד לעבירות מס, ובהתאם נתפסו לצורך חילוט רכבי יוקרה וכסף רב בסך מליוני ש"ח במזומן והמחאות.

לפנות בוקר עם הפיכת החקירה לגלויה פרצו כוחות מלהב 433 לשלוש מעבדות בראשון לציון, פתח תקווה וטירה, ועצרו 8 חשודים שהיו אותה עת במקום בחשד לגידול, סחר והפצה של סמים מסוכנים וכן עבירות נוספות.

המתקן בטירה שימש כאמור כמפעל לייצור, אריזה והפצה של הקנאביס כשעל פי החשד המעורבים, כל אחד על פי חלקו עסקו בטיפול, היו אחראים לקצירת הקנאביס, אריזתו והפצתו בסיום הליך הגידול.

החקירה עברה אתמול לשלב הגלוי לאחר שעלה החשד כי המעורבים נערכים להפיץ כמויות גדולות של קנאביס מאחד המתקנים.

תפיסת ענק קנאביס

תפיסת ענק קנאביס

במתקנים נתפסו מספר רב של שתילים וצמחי קנאביס במספר מצבי גדילה, חומר החשוד כקנאביס מוכן להפצה, אריזות וואקום מוכנות להפצה, דשנים וכן אמצעי מתקדמים לגידול.

החשודים יובאו במהלך היום לבית משפט השלום בראשון לציון והמשטרה תבקש להאריך את מעצרם בהתאם לצורכי החקירה והחשדות האמורים צפויים מעצרים נוספים.

תפיסת ענק קנאביס

תפיסת ענק קנאביס

תפיסת ענק קנאביס

במסגרת החיפוש הבוקר נתפסו כשני מיליון ש"ח במזומן בשטרות של מספר מדינות וכן המחאות בסכום כלל של מיליוני שקלים וכן נתפסו לצרכי חילוט גם רכב טויוטה לנד קרוזר בשווי כ-300,000 ש"ח.

מהמשטרה נמסר כי "משטרת ישראל תמשיך לפעול ולמקד אכיפה נגד הפשיעה החמורה והמאורגנת על מנת לחשוף עבירות המסכנות את בטחון הציבור ופוגעות בשלומו ולהביא את מבצעי העבירה לדין".

תפיסת ענק קנאביס

תפיסת ענק קנאביס


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט