מגלגל...

אולם אירועים הוסב לגידול קנאביס; המשטרה: “מנענו סחר במיליונים”

המשטרה מדווחת כי חשפה אתמול אולם אירועים ענק שהוסב לצורך גידול קנאביס והופרד ל-12 חדרים שונים. במקום נמצאה סחורה בשווי מאות אלפי שקלים. 3 חשודים נעצרו. המשטרה: "מנענו סחר במיליונים".

שוטרי משמר הגבול של משטרת ישראל חשפו מתקן ענק ובו 12 חדרים שהוכנו לגידול קנאביס באולם אירועים לא פעיל שהוסב לטובת הפרוייקט.

באולם, הנמצא במועצה האזורית שער הנגב, נעצרו 3 חשודים. מפקד הפעילות: “מנענו גידול וסחר בשווי עשרות מיליוני שקלים”.

פשיטת המשטרה על המקום, שעוד היה בשלבי הקמה, הגיעה לאחר מידע מודיעיני שהתקבל במשטרת ישראל והביא להיערכות שוטרי מג”ב סביב אולם האירועים.

בימים האחרונים השוטרים תצפתו על המקום וארבו בסמוך לאולם, כשאתמול (ב’) הבחינו בנוכחות של מספר חשודים במקום.

כשפשטו השוטרים על המבנה התגלה בפניהם המתקן שהוקם באולם האירועים כך שהוא חולק ככל הנראה על ידי החשודים לכ-12 חדרים, חלקם מוכנים לגידול וחלקם בשלבי בנייה.

באולם נתפס ציוד רב בשווי המוערך על פי המשטרה במאות אלפי שקלים, כולל מזגנים, מפוחים, מנורות חימום אינפרא-אדום, צינורות השקייה, מגשים להנבטת קנאביס וציוד וחומרי בנייה ששימשו לחלוקת האולם לחדרים ולהקמת המתקן.

השוטרים הזעיקו אל המקום את אנשי חברת החשמל שנאלצו לנתק למשך שעות רחוב שלם באחד מהיישובים במועצה האזורית שער הנגב בזמן שהם פעלו לניתוק החיבור הפיראטי של החשמל לאולם האירועים. שווי החשמל שנגנב באופן בלתי חוקי אשר על פי הדיווח עומד על כ-160,000 ש”ח.

במקום כאמור נעצרו 3 חשודים, תושבי רמת גן, מבשרת ציון ויבנה, בשנות ה-20-30 לחייהם, בחשד להקמת המתקן ובעבירות נוספות שבוצעו לכאורה במקום.

היום (ג’) על פי בקשת מג”ב הוארך מעצרם של שני חשודים עד יום חמישי ושל החשוד השלישי עד יום ראשון בבית משפט השלום בפתח תקווה.

מפקד הפעילות של מג”ב מסר: “אלמלא היינו מאתרים את המעבדה בזמן, סביר להניח כי הגידולים שכאמור היו אמורים להתפרס על פני 12 חדרים היו מניבים לעבריינים רווח של עשרות מיליוני שקלים. מדובר בסכנת חיים אמיתית לנוכח חיבור החשמל הפיראטי ויקחו לנו מספר ימים לפרק את המעבדה הענקית וכלל הציוד יוחרם”.

ממג”ב נמסר כי “במשמר הגבול פועלים רבות למיגור נגע הסמים בחברה הישראלית תוך פעילות מאומצת לאיתור מעבדות גידול פיראטיות ללא כל פיקוח ובניגוד לחוק. מדובר בסמים שעלולים להגיע באופן בלתי מבוקר לצרכנים בארץ וביניהם ילדים ונוער ולסכן את חייהם והכל תוך מטרה אחת מצד העבריינים והיא לגרוף לכיסם רווח כספי גדול ככל שניתן.”

אולם אירועים קנאביס
לוח מחיק ועליו משימות לביצוע, ככל הנראה של 3 החשודים שנעצרו
אולם אירועים קנאביס
מגשים לריבוי צמחי קנאביס שנתפסו במקום
אולם אירועים קנאביס
מגשים לריבוי צמחי קנאביס שנתפסו במקום
אולם אירועים קנאביס
אולם האירועים הוסב למתקן ענק לגידול קנאביס
אולם אירועים קנאביס
אולם האירועים הוסב למתקן ענק לגידול קנאביס
אולם אירועים קנאביס
אולם האירועים הוסב למתקן ענק לגידול קנאביס

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר