נורמטיביים: מפורסמים ישראלים תומכי קנאביס ולגליזציה

הכירו את “נורמטיביים” – פרוייקט חדש המרכז במקום אחד את כל שמותיהם של מפורסמי ישראל התומכים בקנאביס ובשינוי חוקי הסמים ואת הציטוטים הנבחרים שלהם.

אתר האינטרנט “נורמטיביים” הוא פרוייקט מיוחד המרכז את שמות וציטוטי המפורסמים הישראליים התומכים בקנאביס ובשינוי חוקי הסמים.

האתר החדש שהושק אמש במסגרת הפרוייקט מבוסס על המקבילה האמריקנית שלו, Marijuana Majority, ומטרתו לעקוב ולקדם את המפורסמים הישראליים התומכים בשינוי חוקי הסמים הנוקשים ובהקלה על צרכני הקנאביס בישראל.

לצד תמונותיהם וציטוטיהם של המפורסמים, מוצגות באתר סטטיסטיקות הנוגעות לאחוזי התמיכה בלגליזציה, בהפסקת הפללה (דה-קרימינליזציה) ובקנאביס רפואי.

נורמטיביים

“אנו מאמינים שהפרוייקט יביא את נושא חוקיות הקנאביס אל קדמת הדיון הציבורי בישראל,” מסרו מפעילי האתר החדש. “המטרה היא להציג את המציאות כמו שהיא ולהראות ששימוש בקנאביס הוא דבר נורמטיבי המתבצע ע”י אנשים נורמטיבים במשך אלפי שנים. הפיכת אנשים אלו לעבריינים אינה מגנה על החברה ואף מחלישה אותה. בתור אנשים שגם מעשנים קנאביס מידי פעם וגם מאמינים בחירות הפרט, זיהינו מגמה עולמית לכיוון לגליזציה והחלטנו שאנחנו לא רוצים להשאר מאחור בעניין הזה.”

“נמאס לנו לשכנע את המשוכנעים דרך אתרים יעודיים של תרבות אלטרנטיבית בכלל או תרבות הקנאביס בפרט ולכן החלטנו שהדרך הכי טובה להנגיש את הנושא להמונים שלא נחשפו לעובדות עד היום היא דרך פרצופים של מוכרים,” הם מסבירים. “כך אנו מקווים להבהיר להם שמדובר בתרבות לגיטימית ונורמטיבית ולהראות שגם הח”כ, גם מגישת החדשות, גם השופט המוערך וגם הזמרת המועדפת עליכם, נוהג לעשן בזמנם הפרטי או לכל הפחות לתמוך במדיניות נורמטיבית.”

לכניסה לאתר החדש לחצו: “נורמטיביים“. לכניסה לדף הפייסבוק לחצו כאן.

ראו גם: תנו לעשן בשקט: המפורסמים מצטרפים לקמפיין הלגליזציה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר