מגלגל...

בדרך לאילת: נהג חברת קנאביס רפואי נעצר עם קוקאין

מטופלי קנאביס באילת לא קיבלו השבוע את אספקת הקנאביס הרפואי שלהם בזמן, לאחר ששליח שהיה בדרכו עם האספקה ברישיון נעצר במחסום משטרתי בכניסה לעיר. בחיפוש בכליו נמצאה שקית עם חומר החשוד כקוקאין ושקית עם קנאביס לשימוש עצמי. הוא זומן לשימוע לפני פיטורים.

נהג שליח של חברת ‘פנאקסיה’, המשנעת קנאביס רפואי למטופלים בכל הארץ, נעצר אתמול (ד’) בכניסה לאילת על ידי לוחמי מג”ב והובא לחקירה בתחנת המשטרה בעיר בחשד להחזקת סמים.

אמנם הנהג המחזיק ברישיון שינוע חוקי של קנאביס מטעם משרד הבריאות, אך מסתבר שמלבד עשרות שקיות הקנאביס הרפואי ברכב החזיק הנהג ברשותו גם חומרים החשודים כסמים שלא ברישיון.

ממידע שהגיע למגזין ברשות הנהג נתפסה שקית קטנה עם קנאביס לשימוש עצמי וכן שקית קטנה נוספת עם חומר לבן החשוד כקוקאין במשקל של פחות מגרם אחד.

הנהג החשוד עוכב לחקירה ובבדיקה מול החברה התברר כי הרכב היה מיועד לחלק קנאביס רפואי לנקודת חלוקה בעיר.

הוא נחקר וקשר עצמו לסמים ושוחרר בהרחקה מאילת, לא לפני שהתאפשר לו לסיים את העברת הקנאביס הרפואי לנקודת החלוקה וזאת על מנת שלא לפגוע בחולים.

עקב המעצר התעכבה ביממה האספקה למטופלי הקנאביס האילתיים, שכבר למחרת קיבלו את הקנאביס בתיאום.

בעקבות התקרית החליטו בחברה לזמן את הנהג לשימוע לפני פיטורים.

מחברת ‘פנאקסיה’ נמסר בתגובה כי “הנהג נעצר במחסום, הראה תעודות ואישורים. המשטרה ביקשה לעשות חיפוש בכלים האישיים שלו ונמצאו עליו סמים לשימוש עצמי (לא של פנאקסיה). הוא עוכב לתשאול ושוחרר לאחר התשאול בשתיים וחצי בצהריים אתמול. הוא התבקש על ידי המשטרה לעזוב את אילת עד שש בערב. העובד זומן לשימוע לפני פיטורים.”

ממשטרת ישראל נמסר: “בתגובה לפניתכם במשטרת ישראל מתנהלת חקירה נגד חשוד המשמש כנהג חלוקה של קנאביס רפואי שבכליו האישים נתפסו חומרים החשודים כסם מסוג קוקאין וקנאביס.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר