מתנגד הלגליזציה איבד שקית דובוני מריחואנה באולפן

“מישהו גנב את הממתקים,” קרא קווין סאבת, לשעבר היועץ לענייני סמים של הבית הלבן, לאחר שאיבד שקית דובוני-גומי-קנאביס. סאבת הביא את השקית כדי להדגים את ההבדל בינה לבין שקית סוכריות-גומי רגילה. כעת מסתבר שהוא גם עבר על החוק המקומי. אם זה מזכיר לכם משהו, לא התבלבלתם.

“דובוני המריחואנה” הם כנראה הלהיט החדש של מתנגדי הלגליזציה בעולם, כך מסתבר. רק בשבוע שעבר ארגון הסיינטולוגיה הישראלי השיק קמפיין במסגרתו מוצגות סוכריות דובוני-גומי עם ובלי קנאביס, הנראות כמובן בדיוק אותו דבר, בנסיון להזהיר את ההורים מסכנת הקנאביס.

לאור העובדה שבישראל מוצרים אלו כלל אינם קיימים, לא היה קשה לנחש שהארגון, הפועל תחת השם “עולם ללא סמים” ואיבד מזמן כל יכולת להתנגד לגל הלגליזציה העולמי, אימץ את הרעיון ממקור אחר. כעת מסתבר מהיכן.

סיפור השוואת שקיות דובוני הגומי חזר על עצמו השבוע, הפעם בארה”ב בשידור חי באולפן במהלך דיון בנושא משאלי העם ללגליזציה ב-5 מדינות ארה”ב. קווין סאבת, אחד המתנגדים הבולטים ללגליזציה ומי ששימש במשך שנים ארוכות יועץ של הבית הלבן לענייני סמים, התמכר מאז למלחמה בקנאביס והגיע לאולפן במסצ’וסטס כדי להביע עמדה נגד ההצעה ללגליזציה ולקרוא לקהל להצביע נגד.

החל מדקה 33:40:

גם זה בטח יעניין אותך

בחולצתו היו חבויות שתי שקיות של סוכריות דובוני-דומי, האחת דובוני-גומי רגילים והשנייה דובוני-גומי המכילים רכיבי קנאביס. סאבת הציג לקהל את שתי השקיות, שנראות זהות לחלוטין, ושאל את הנוכחים האם הם יכולים להבדיל בין דובוני המריחואנה לדובוני הגומי הרגילים.

“בסופו של יום הורים צריכים לשאול את עצמם האם הם מצליחים להבדיל בין שתי שקיות הסוכריות שאני מחזיק,” אמר תוך שהוא מציג אותן לקהל. “אם הם לא יכולים, אני מתערב שגם ילדיהם לא יכולים. מספר המקרים בהם ילדים מפונים לבתי חולים בגלל מריחואנה בקולורדו הוכפלה. הממתקים האלה מרוססים ב-THC ועל זה אתם הולכים להצביע.”

שקרן או עבריין?

לאחר שסיים את ההמחזה הקצרה הניח סאבת את שתי השקיות על השולחן מאחורי הפאנל והמשיך בדיון כשעה נוספת. כשחזר למקומות השקיות כבר לא היו שם. “מישהו גנב את הממתקים” קרא ושאל האם המצלמות עוד פועלות, כך על פי הדיווחים בארה”ב.

קווין סאבת מחזיק שקיות דובוני גומי מריחואנה
קווין סאבת, יועץ הבית הלבן לענייני סמים לשעבר, מחזיק שקיות דובוני גומי מריחואנה – שיקר או עבר על החוק?

אך מלבד אובדן השקית עם “הסמים המסוכנים” שהוא הפקרות בפני עצמה, מסתבר כעת שסאבת גם עבר על החוק במסצ’וסטס בכך שהחזיק שקיות המכילות THC מעל לכמות המותרת. בכך שהעביר אותן לחבריו בפאנל אף פשע בסעיף ‘הפצה’. זאת כמובן במידה ומדובר היה באמת בגומי-מריחואנה. במידה ולא, סאבת פשע פשוט בהולכת שולל.

ד”ר קית’ סונדרס, מי שלקח את שקיות הגומי מהשולחן, הודיע שהוא שולח אותן לבדיקת מעבדה שתוכיח האם סאבת שיקר כשאמר שאחת השקיות מכילה THC או שמא אפילו פשע כשהחזיק קנאביס בכמות גבוהה מהמותרת בחוק המקומי.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר