מתיחה: איך יגיבו נשים שחושבות שעישנו מריחואנה

צעיר אמריקני הזמין בחורות שהכיר ב’טינדר’ לדייט, ונתן להן לנסות “תמצית קנאביס” שכלל לא היו בה רכיבים פעילים של קנאביס – זאת כדי לבדוק האם יגיבו בצורה דומה ל”היי” אמיתי של קנאביס. המסקנה: אולי אפשר להתמסטל רק מלרצות.

צעיר אמריקני המפעיל את ערוץ היוטיוב הפופולרי ‘Hammy TV, הציע לנשים שהכיר באפליקציית ההיכרויות ‘טינדר’ להצטרף אליו לדייט בו יעשנו יחד קנאביס.

אך במהלך הדייט הוא נתן לאותן בנות לאדות “תמצית מריחואנה” מזויפת בסיגריה אלקטרונית – שכלל לא היו בה רכיבים פעילים של קנאביס.

המטרה מאחורי המריחואנה שלא באמת היתה מריחואנה הייתה לראות עד כמה הבנות יהיו משוכנעות שצרכו את הדבר האמיתי, ואיך הן יתנהגו “תחת ההשפעה”. את האירוע כולו הוא צילם כמובן באמצעות מצלמה ברכב.

צפו:

גם זה בטח יעניין אותך

“אני מרגישה כאילו לקחו את המוח שלי ולחצו על כפתור עצור,” אומרת אחת מהן, לאחר מספר שאכטות מהסיגריה האלקטרונית. אחרת מתקשרת לחברתה באמצע הדייט כדי לספר לה איך היא “מרגישה כמו מפגרת” לאחר השאיפה מ”תמצית ה-THC”.

כדי להוריד את הסיכוי להשפעת “היי” אמיתית שתהרוס את הבדיחה והניסוי, נעשה בסרטון שימוש בתמיסה נקייה שאינה מכילה לא THC ולא ניקוטין שטכנית לא מסוגלת לגרום לשום השפעה על המוח.

למרות זאת, ניתן לראות כי הבנות מציגות את שלל תופעות הלוואי של מריחואנה, כגון צחקוקים והרגשת רעב (מאנצ’יז) גם ללא החומר הפעיל, מה שמעיד על התרחשותו של אפקט הפלסיבו שכבר הוכח במחקרים כאפקט אמיתי ודי נפוץ.

ראו עוד:
מתיחת הג’וינטים: “יש לך אש?”
מתיחה: מעשנים באנג ברחוב מול שוטרים
מתיחה: מפילים שקית של גראס ברחוב

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר