מתחת לאדמה: 500 שתילי קנאביס נחשפו במתקן גידול תת-קרקעי

שוטרים חשפו בנהריה מתקן גידול קנאביס תת-קרקעי שפתחו הוסווה על ידי ערימת קרשים. בחדרי המרתף נמצאו 500 שתילי קנאביס. חשוד נעצר.

המשטרה מדווחת על חשיפת 500 שתילי קנאביס לאחר ש”חשפה מעבדת הידרו ענקית מתחת לאדמה בשדרות הגעתון בנהריה ועצרה חשוד בייצור וסחר בסמים,” כך על פי הדיווח.

מתקן הגידול התת-קרקעי נחשף לאחר חקירה סמויה ותצפיות. השוטרים הזיזו ערימת קרשים וזיהו את פתח למרתף רחב ידיים ובו מספר חדרים ששימשו לגידול הקנאביס.

על פי הדיווח “במסגרת המאבק הנחוש של משטרת ישראל בנגע הסמים למען שלום הציבור, בדגש על אכיפה כנגד ייצור וסחר בהם, שוטרי תחנת נהריה ניהלו בשבועות האחרונים חקירה סמויה בתחום הסמים, במסגרתה ערכו תצפית ומעקב בשדרות געתון אחר מקום שבו עלה חשד שמתבצע גידול וייצור סם, אולם כל הניסיונות לאתר את המקום במדויק עלו תחילה בתוהו, עד השלב שבו הבינו כי הפעילות הפלילית על פי החשד מתבצעת למעשה מתחת לאדמה”.

עוד ציינו כי “עם המעבר לשלב הגלוי של החקירה, עצרו בלשי תחנת נהריה את החשוד בעת שיצא מהחניון אליו תיצפתו ובסריקה במקום לא מצאו דבר, למעט ערימת קרשים בפינת החניון ולאחר שהזיזו אותה ממקומה, נגלה בפניהם פתח חדש אל מרתף תת קרקעי רחב ידיים ובו מספר חדרים שבהם יוצרו על פי החשד הסמים עם האמצעים הנדרשים”.

במקום נתפסו כחמש מאות שתילים במשקל כולל של כ-15 ק”ג ואילו החשוד, תושב נהריה בן 33, נעצר לחקירה ובהמשך הוארך מעצרו בבימ”ש השלום קריות עד ליום רביעי (20.2.19) כאשר החקירה נמשכת.

מהמשטרה נמסר כי “המשטרה תמשיך עם כל האמצעים הטכנולוגיים המתקדמים והיחידות המיוחדות לחשוף את אותן מעבדות ולמצות את הדין עם אותם סוחרי סמים המסכנים את שלום הציבור ובטחונו”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר