מגלגל...

דרוש מבקר מריחואנה לעיתון בפורטלנד

העיתון הגדול ביותר בעיר פורטנלד, החל אמש בתהליך לאיוש משרת החלומות: למערכת העיתון דרוש מבקר מריחואנה עצמאי שיעבור בכל חנויות הקנאביס בעיר ויבקר את הזנים השונים, על חשבון הבית כמובן. “עם כמה שהכל נשמע ורוד ויפה, מעבר לכותרת המפוצצת יש הרבה אחריות ועבודה קשה,” אומר מבקר המריחואנה בעיתון הדנוור פוסט.

האורגוניאן, העיתון הגדול והמשפיע ביותר בעיר פורטלנד שבאורגון, החל אמש בתהליך איוש משרת החלומות – מבקר מריחואנה.

העיר פורטלנד היא בירת העסקים במדינה שאישרה בשנה שעברה את הלגליזציה, בה צפויות לקום בקרוב מאות חנויות לממכר מריחואנה, אשר עדיין ממתינות עם פתיחת הדלתות עד לאחר שהיתר המכירה מהרשויות ינתן באופן רשמי בתאריך ה-1 לאוקטובר.

על פי לשון מודעת הדרושים שפורסמה אמש, על המבקר החדש להיות “צרכן מריחואנה מנוסה ביותר בעל ידע מקיף בנוגע לעולם התוכן הרלוונטי” ובעל “מוכנות לעבוד מסביב לשעון” במקרה ופרויקט הפיילוט הראשוני יצליח.

נכון לעכשיו, מוצעת המשרה החלקית אך ורק למחזיק רישיון קנאביס רפואי, אשר יוכל להתחיל בעבודת העישון הרבה שלפניו עוד לפני פתיחת החנויות הקמעוניות הראשונות.

קוראים בעלי אזרחות אמריקאית – נסו את מזלכם: יש לפנות לעורך העיתון ברוס האמונד בכותבת המייל [email protected]

גם זה בטח יעניין אותך

המבקר החדש שיחל את עבודתו בחודש הבא לא יהיה הראשון לעבוד במשרה החלומית. עיתון הדנוור פוסט מקולורדו, בה נכנסו חוקי הקנאביס החדשים לתוקפם כבר בתחילת 2014, היה הראשון למנות עורך ומבקר לענייני קנאביס ברגע שהחוק אושר במדינה לראשונה, בסוף שנת 2013.

ג'ק בראון - מבקר המריחואנה הראשון בעולם
ג’ק בראון – מבקר המריחואנה הראשון בעולם

איך זה להיות מבקר קנאביס?

כתבת עיתון הדיילי ניוז מניו יורק, ערכה ראיון עם ג’ק בראון (כינויו בתחום הוא ג’ק בארוני) – מבקר המריחואנה הראשון בעולם אשר הועסק רשמית על ידי מערכת הדנוור פוסט מאז תחילת השנה.

“כל אחד ששמע על העבודה החדשה שקיבלתי פשוט לא האמין לכמה מזל יש לי.” סיפר ג’ק על תחילת העסקתו. “הייתי הראשון ללכת ולעשן ג’וינטים על חשבון העבודה, כאשר היעד היחיד שעומד מולי הוא כמה ג’וינטים אני צריך לעשן ולבקר כל שבוע.”

למרות הקנאה הברורה מצד חבריו וכנראה גם מצד כל צרכן קנאביס אחר, מספר ג’ק על החלק הפחות זוהר של התפקיד:

“אין הרבה אנשים שיכולים להעיד שיש להם ידע ורזומה בתחום הקנאביס. עם כמה שהכל נשמע ורוד ויפה, מעבר לכותרת המפוצצת יש הרבה אחריות בלהיות הראשון שעושה ויוצר משהו חדש. מעבר לכך, במציאות יש הרבה עבודה קשה ויצירה, ובעיקר עמידה בדד-ליינים – לא הכל עישון והנאה.”

לסיום הראיון, מתאר ג’ק לכתבת את “הבעיה העיקרית” הרודפת את המקצוע: “ביקורת מריחואנה מאד שונה מביקורת אוכל – מבקר שהולך לאכול לזניה כנראה לא יחזור הביתה אחרי שלוש שעות מעוך ועם פרנויה חלקית, גם לקנאביס יש חסרונות.”

ראו גם:
בנשיונאל ג’יאוגרפיק יקדישו גליון שלם לנושא הקנאביס
עצומה נגד הניו יורק טיימס: “עושים בדיקות שתן לעובדים”
הבהלה לירוק: הכלכלה בדנוור פורחת
חדש באוניברסיטת דנוור: פרופסור למריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר