טוען...

משנים כיוון: ‘וואלה!’ תפיק תכנית בישול מריחואנה

מריחים את הירוק? אחרי שנים של שיתוף פעולה עם הרשות למלחמה בסמים וקידום פרופגנדה שקרית מטעמה, הושלם המהפך התודעתי גם באחד מאתרי החדשות הגדולים בישראל. עורכי “וואלה” החליטו לחפש אחר דמות להנחיית תכנית בישול עם מריחואנה, כחלק ממה שנראה כמו תחילת הפריצה של הקנאביס לתקשורת המיינסטרים.

באתר החדשות והפנאי “וואלה!“, אחד מאתרי החדשות המובילים בישראל, פועלים בעת האחרונה להקמת ערוץ קנאביס שישדר תכנית בישול מריחואנה, בה יוצגו מתכונים ומאכלי קנאביס – כך על פי מידע שהגיע למערכת מגזין קנאביס.

במערכת וואלה מחפשים כעת אחר מנחה שיתאים, או תתאים, להגשת תכנית הבישול, המיועדת בעיקר עבור מטופלים המחזיקים ברישיון בקנאביס רפואי.

מעוניינים/ות להשתתף בתכנית בישול קנאביס? אם אתם בעלי רישיון קנאביס רפואי ורוצים שנעביר את שמכם ל’וואלה’ כתבו לנו כאן. אם אתן ללא רישיון רפואי ורוצות לעשות משהו דומה מבלי להזדהות, שלחו הודעה ל: [email protected] וספרו למה דווקא אתן המתאימות ביותר ואיזה נסיון יש בידיכן. הודעות המכילות סרטוני וידאו לדוגמה ו/או תמונות – תקבלנה עדיפות.

שאיפות גדולות
אברי גלעד, מנחה ‘שאיפות גדולות’ – תכנית הקנאביס הרפואי של ‘וואלה’

ערוץ קנאביס חדש?

כזכור ‘וואלה’ כבר שידרה את תכנית הקנאביס הרפואי “שאיפות גדולות” – שעברה אליהם מ-Ynet, ותשודר ככל הנראה בקרוב בעונתה השלישית.

לצד קידום הקנאביס הרפואי, בחודשים האחרונים ניתן להבחין בעלייה גם בקצב הפרסומים בנושא קנאביס “כללי” יותר או “למטרות פנאי”, גם אם כרגע בעיקר בנושאים “צהובים” כגון תמונות של בחורות סטלניות באינסטגרם, או שמועה שקרית על קו מריחואנה חדש של ריהאנה שמעולם לא היה.

קידום זה של נושא הקנאביס בחודשים האחרונים בא אחרי שנים בהן שיתפה “וואלה” פעולה עם הרשות למלחמה בסמים – ואף סיפקה לה במה לפרופגנדה השקרית ביותר שנשמעה בישראל כנגד קנאביס.

המהפך של וואלה

מי שעקב אחר הדיווחים בשנים האחרונות לא יכל לפספס את הסיפור על ערוץ הפרופגנדה השקרי של הרשות למלחמה בסמים באתר ‘וואלה’. כזכור ‘וואלה’ סיפקו לרשות כתובת אתר ייחודית בתוך האתר עצמן ועל שרתי החברה, כחלק בלתי נפרד מהמערכת.

זכורים מכל הסיפורים המצוצים שפורסמו בערוץ מטעם הרשות, ביניהם הסיפור העגום על “אורלי וגל” שעישנו שאיפה מג’וינט ומיד הפכו ללטאות.

אורלי וגל עושים קסמים
אורלי וגל עושים קסמים באתר וואלה

אך חגיגת הרשות באתר וואלה לא נמשכה זמן רב מרגע שנחשפה לראשונה כאן במגזין. בעקבות פניית כתב המגזין להסברים בנוגע לשקרים וכן בדרישה לפירוט הסכמי שיתוף הפעולה עם הרשות הממשלתית, החליטו אנשי וואלה להסיר בתחילה רק את הכתבה השקרית על הלטאות, ובהמשך גם כבר להסיר את ערוץ הפרופגנדה כולו.

חלפו להן כשנתיים, ונראה שכמו רבים אחרים בארץ ובעולם, גם ב’וואלה’ מבינים את הפוטנציאל שבהתכתבות עם קהילת צרכני הקנאביס, ובוודאי את הערך המספרי של גולשים, קוראים ועוקבים התומכים באג’נדה. אחרי שבשנה שעברה פירסמו וידאו בו נראה עובד בחברה מדליק ג’וינט מול המצלמה ויוצא בקריאה נוקבת לתיקון העוול, כעת נראה שמתכוונים ללכת צעד אחד נוסף קדימה ולשדר תכנית בישול מריחואנה ראשונה מסוגה בישראל.

עד התכנית – חמאה תספיק

יש לציין שבעולם ישנן כבר מיני תכניות בישול עם קנאביס, אך טרם שודרה כזו בעברית. במהלך השנים פורסמו ברשת מדריכי בישול ומתכוני קנאביס, בהם ניתן ללמוד כיצד להכין כל מאכל עם קנאביס.

החמאה מוכנה למאכל
כדי להכין מאכלי קנאביס, כל מה שצריך זה חמאת קנאביס

למי שלא יכולים להמתין בסבלנות עד לשידור התכנית, נגלה את הסוד האמיתי של בישול קנאביס, והוא שניתן למעשה להכין כל מתכון, תבשיל או מאכל שאתם אוהבים – ופשוט להוסיף לו שמן קנאביס, חמאת קנאביס, או ממרח קנאביס – בהתאם לאופי המנה. ברגע שתהיה בידיכן חמאת קנאביס משובחת, תוכלו להכין, לחמים, עוגות וארוחות מכל הבא ליד – בתוספת ירוקה.

יש לציין שהשפעת הקנאביס כאשר נצרך באכילה, דרך הקיבה, היא שונה לחלוטין מצריכת קנאביס בשאיפה כפי שנהוג לרוב. בניגוד לשאיפת עשן או אדי קנאביס, ההשפעה דרך הבטן עשויה להימשך גם שעות ארוכות, ומתחילה להשפיע רק לאחר כשעה מרגע האכילה, ראו: מאכלי קנאביס: 4 טעויות נפוצות של מתחילים.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר