מגלגל...
x

12 קילוגרם מריחואנה נפלו מהשמיים: “הכלב כמעט נהרג”

נסיון הברחה כושל באריזונה: משלוח מריחואנה שככל הנראה יצא משטח מקסיקו, נפל מהמטוס היישר אל תוך שטח בית פרטי באריזונה, וכמעט הרג את כלבם של הדיירים.

ניסיון הברחה אווירי כושל שהתרחש בתחילת החודש במדינת אריזונה שבארה”ב, כמעט ועלה בחייו של כלב המשפחה שעל ביתה צנחה חבילה מפתיעה של מריחואנה, שנחתה על פי הדיווח ממטוס שניסה להבריח את המוצר ממקסיקו לארה”ב.

בשעות הבוקר המוקדמות של יום שלישי ה-8 לספטבמר, התעוררה מאיה דונלי, תושבת העיר נוגאלס שבמדינת אריזונה, למשמע רעש חזק שהגיע מחצר הבית. כאשר ירדה לבדוק את מקור הרעש, גילתה מאיה כי משלוח מריחואנה מוברח במשקל 12 קילוגרמים התרסק דרך גג החנייה ונחת היישר על מלונתו של כלב המשפחה, שרק במזל לא נפגע בהתרסקות.

משלוח מריחואנה מוברח שנפל לתוך מלונה בבית באריזונה
“הגעתי לחנייה וראיתי חור עגול בגג”

“הגעתי לחנייה וראיתי חור עגול בגג,” סיפרה מאיה, שמיהרה להתקשר לבעלה ומיד לאחר מכן למשטרה. בתוך מספר דקות הגיעו לבית המשפחה שתי ניידות שבדקו את הנזק ואספו את המשלוח הטועה.

10,000 דולר מהשמיים

שוויו של המשלוח, שככל הנראה נפל בטעות ממטוס הברחה שהגיע ממקסיקו הסמוכה, מוערך על פי הדיווחים בכ-10,000 דולר. על פי הדברים שמסרה המשטרה עולה כי שעת הבוקר בה נערך ניסיון ההברחה אינה שגרתית, מאחר ומרבית ההברחות נעשות בחסות החשכה.

כעת עסוקים השוטרים בשאלה האם המשלוח בוצע על ידי מטוס קל ששייך לאחד מקרטלי הסמים המקסיקניים, או האם מדובר בכלי טיס בלתי מאויש, Drone, שהפך לאחרונה לבעיה אמיתית של רשויות אכיפת החוק בכל העולם וגורם להרבה דאגה גם אצל הרשויות האמריקניות.

משלוח מריחואנה מוברח שנפל לתוך מלונה בבית באריזונה
משלוח המריחואנה נפל על המלונה – כמעט הרג את הכלב

ככל שהשנים חולפות משתפרים ומשתדרגים הנסיונות להבריח חומרים אסורים בין מדינות – וכך בהתאם גם הנסיונות לעצור אותם. רחפנים למיניהם ומזל”טים מסוגים שונים, הפכו לנפוצים מאוד עד שהיום ניתן לרכוש מוצרים אלו בלחיצת כפתור באתרי אינטרנט רבים בכל העולם.

אירוע זה, שיכול היה להסתיים גם באסון אמיתי עבור בני הזוג ושלושת בנותיהן המתבגרות, הוא רק דוגמה נוספת לנזקים שנגרמים בגלל הנסיון לעצור את שוק הקנאביס החוקי – נזקים העולים עשרות מונים על אלו הנגרמים מצריכה של החומר עצמו.

ראו עוד:
מתנה משמיים: חבילות מריחואנה נפלו ממטוס
10 נסיונות הברחה שנכשלו
ברזיל: התנגש בעץ ומת ממריחואנה
נתב”ג: 1.7 ק”ג חשיש הודי נתפס בתוך דרבוקה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר