טוען...

ניצב בדימ’ משה מזרחי: “בעד הפסקת הפללה של צרכני קנאביס”

ניצב בדימוס משה מזרחי הודיע אמש כי הוא בעד הפסקת הפללה (דה-קרימינליזציה) של צרכני מריחואנה וחשיש ובעד הסדרת תחום הקנאביס הרפואי.

ניצב בדימוס משה מזרחי
ניצב בדימוס משה מזרחי

ניצב בדימוס משה מזרחי הודיע בתחילת השנה כי יתמודד על מקום ברשימת מפלגת העבודה לכנסת. “ליקוי חמה פוליטי, מדיני וחברתי עובר על מדינת ישראל”, אמר מזרחי. לדבריו “המדינה מובלת בידי הממשלה לשפל פנימי וחיצוני, תוך ניסיונות לקעקע את האיזון העדין והערכים הדמוקרטיים שעליהן נוסדה החברה הישראלית. שלטון החוק וטוהר השלטון הם כקליפת השום בעיני הכוחות האלו”.

מזרחי כיהן כראש היאחב”ל ולאחר מכן כראש אגף מודיעין וחקירות והיה אחראי על חקירות רגישות כמו זו של שר החוץ כיום אביגדור ליברמן, פרשות נמרודי ב’ ו-ג’ על מאבק בעלי העיתונים הגדולים זה בזה ועוד.

קציני משטרה בכירים בעד הפסקת הפללה של צרכני קנאביס

אמש פירסם מזרחי הודעה בפייסבוק ובה ציין כי הוא תומך במדיניות של הפסקת הפללת צרכני הקנאביס בישראל (דה-קרימינליזציה). עם זאת טען מזרחי כי הוא מתנגד ללגליזציה מוחלטת שתאפשר שימוש במה שהוא מגדיר כ”סמים קלים”. מזרחי גם התייחס לתחום הקנאביס הרפואי שנמצא בצרות ואמר כי יש לפעול בהקדם להסדרה של תחום הקנאביס הרפואי בישראל.

מזרחי הגיב על סטטוס בפייסבוק שפירסם עו”ד דקל-דוד עוזר וקרא למזרחי לאמץ את עמדתו של עמיתו, ניצב בדימוס שלמה גל, שכיהן בעבר גם בתפקיד מנכ”ל הרשות למלחמה בסמים וכבר הודיע כי הוא תומך במדיניות של הפסקת הפללה עוד בשנת 2001.

כך כתב מזרחי בפוסט בפייסבוק: “דקל דוד יקירי, שלמה גל לתשומת לבך דיבר על מדיניות אי הפללה, לא שמעתי אותו אומר שהוא בעד ליגליזציה של סמים קלים. כדאי שתשים לב לאבחנה הזו. אני והוא בוודאי בעד הסדרה בהולה של כל נושא הקנאביס הרפואי, שעושה פלאות לאנשים שחייהם אינם חיים בלעדיו. אני בעד מדיניות אי הפללה ליברלית של משטרת ישראל והתביעה, ונגד התרת שימוש בסמים קלים.”

ניצב בדימוס משה מזרחי בעד הפסקת הפללה של צרכני קנאביס
ניצב בדימוס משה מזרחי בעד הפסקת הפללה של צרכני קנאביס

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר