משה איבגי: “50% מהשוטרים מעשנים גראס”

משה איבגי יוצא להגנת חבריו שנתפסו מעורבים בפרשיית הסמים, כועס על התנהלות המשטרה וטוען כי מדובר בנסיון לקבל יחסי ציבור: “עדיף שהיו מתעסקים בדברים בעלי ערך,” אמר. “מה זה לעשן גראס היום? המשטרה מתעסקת בטפל ולא בעיקר”

בסוף השבוע התפוצצה פרשיית הסמים סביב אייל פלג, איש חיי הלילה התל אביבי המוכר ומי שהיה הבעלים של שני מועדונים מצליחים בעיר, אשר נחקר במשטרה בחשד כי מכר סמים מסוג מריחואנה וקוקאין לשורה של לקוחות, ביניהם גם שמות מפורסמים כמו יהודה לוי, קרן מור ומוטי רייף.

משה איבגי
משה איבגי

הבוקר (א’) יוצא השחקן משה איבגי להגנת חבריו וטוען כי המשטרה מתעסקת בטפל ולא בעיקר. “המשטרה צריכה להתעסק בדברים בעלי ערך”, אמר בשיחה עם חדשות 2. “זה גול עצמי עבורה”.

“החקירה הזו היא דבר שטחי שאין בו שום דבר אמיתי”, המשיך איבגי. “יש בזה רק פרסום. המשטרה חושבת שהיא עושה את העבודה, שיש בדבר הזה תועלת. בסופו של דבר זה יהיה לה לרועץ. כולם מבינים שזו התעסקות בטפל ולא בעיקר. אם המשטרה הייתה כנה ולא פועלת ממניעים של יחסי ציבור היא הייתה מתעסקת בדברים בעלי ערך, כאלה שמביאים תועלת לציבור. החקירה הזו לא מסבה נזק לחשודים. בינינו, מה זה לעשן גראס היום?”.

“אני מוכן לחתום על כך ש-50% מהשוטרים מעשנים גראס. המשטרה צריכה לחקור את עצמה, לעצור את השוטרים ולפרסם על זה ידיעות”, הוסיף השחקן המוערך. “יש לנו מספיק בעיות שהמשטרה יכולה לטפל בהן והיא צריכה לעבוד על סדר העדיפויות שלה. צריך להגן על האזרח ולא להתעלל בו”.

עדכון: איבגי התראיין ל’5 עם רפי רשף’, הודה כי עישן גראס וטען: “רק יאיר לפיד לא מודה שעישן סמים”. צפו כאן.

גם זה בטח יעניין אותך

בעקבות חשיפת הפרשה, פירסם אמש (מוצ”ש) המפיק ואיש האופנה מוטי רייף סטטוס בדף הפייסבוק שלו ובו “יצא מהארון הירוק”, הודה כי הוא צורך קנאביס להנאתו ותהה מדוע הג’וינט שלו תופס את כותרות העיתונים.

“קוראים לי מוטי ואני מעשן גראס,” כתב רייף. “זו עובדה. חלק משגרת חיי. אני בן 49 ובמשך כל חיי הלא קצרים הקפדתי להיות אזרח שומר חוק וסדר. התרופה שלי היא טבעית, צמח ירוק שאין בו חומרים כימיקליים. החלטתי שאני לא רוצה להיות פנים מטושטשות ושמישהו בארץ יחשוב שעשיתי משהו שהוא לא בסדר. החלטתי פשוט להגיד את מה שיש לי ובקול, קוראים לי מוטי ואני מעשן גראס, גם אני!”

ראו גם: קרן מור מכחישה: “לא קניתי סמים”
ראו גם: יהודה לוי: עושה קוקאין, מתנגד ללגליזציה
ראו גם: ליהיא גרינר: “כל כוכבי הילדים עושים סמים”
ראו גם: גבי גזית יוצא מהארון הירוק: “עישנתי את כל סוגי הסמים”
ראו גם: גילי מוסינזון יוצא מהארון הירוק: “גם אני אוהב פסטו”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר