מרי + ג’יין: סדרת קנאביס חדשה מבית MTV

סדרת הקנאביס הראשונה בערוץ MTV: “מרי + ג’יין” עוסקת בסיפורן של שתי יזמיות קנאביס מלוס אנג’לס שמחפשות רווחים, אהבה וראש טוב. הראפר המפורסם וחובב המריחואנה סנופ דוג שותף גם הוא בהפקת הסדרה וגם יופיע בתפקיד אורח.

הכירו את מרי וג’יין, או “מרי + ג’יין”, סדרה קומית חדשה מבית ערוץ המוזיקה המצליח MTV ששמה מבוסס כמובן על שם ה’מריחואנה’. הסדרה תעסוק בסיפורן של פייג’ (גסיקה רות’) וג’ורדן (סקאוט דורווד) שתי חברות המתגוררות בלוס אנג’לס ומפעילות שירות משלוחי קנאביס מוצלח ופופולרי באמצעות אפליקציה חברתית.

במהלך הסדרה נאלצות שתי החברות לזגזג בין דאגה ללקוחות סטלנים, משלוחים בצל המשטרה ומרדף אחרי רומנטיקה וזוגיות. אט אט הן צומחות ומתפתחות בדרכן להפוך לאימפריית קנאביס מקומית שמעסיקה נשים בלבד, בדומה לסטטוס הנשי הגבוה שקיים בתעשיית הקנאביס האמיתית בארה”ב.

מרי וג'יין - סדרת קומדיה חדשה של MTV
מרי וג’יין – אימפריית קנאביס נשית ב-LA

בהפקת הסדרה מעורב גם סנופ דוג, הראפר המצליח המזוהה עם תרבות הקנאביס. סנופ, שגם ישתתף בכמה מהפרקים בתפקיד אורח וגם כתב את שיר הפתיחה של הסדרה, הספיק בשנה האחרונה לפתוח אתר קנאביס מצליח, להפיק סדרת רשת חדשה בשם “פרודקטיביים להפליא“, לספק קריינות משעשעת לסדרת טבע חדשה ולצאת לסיבוב הופעות משותף עם ויז קאליפה.

סנופ דוג - מתוך צילומים על סט הסדרה מרי וג'יין
סנופ דוג כתב את שיר הפתיחה וישתתף בתפקיד אורח בסדרה

למרות שהנושא העיקרי בסדרה הוא קנאביס בהפקה מבקשים להדגיש שהיא מכוונת לא רק לקהל הסטלנים אלא לצפייה של כל המשפחה.

פרק הבכורה של ‘מרי וג’יין’ ישודר בחודש הבא, 5 לספטמבר 2016 בשעה 21:00 לפי שעון ארה”ב (מרכז).

עד כה הצליחה רק סדרת קנאביס אחת, “העשב של השכן” (Weeds) להיטמע במיינסטרים האמריקני, ועשתה זאת בגדול. בעשור הראשון של שנות ה-2000 היא שינתה לחלוטין את האופן בו נתפס הקנאביס בציבוריות ונכנסה לסלון של מאות מיליוני צופים בעולם במשך 8 עונות רצופות.

לאחרונה הצליחה גם High Maintenance, הצנועה יותר, לרשום הצלחה משמעותית כשאחרי שתי עונות מוצלחות במיוחד ברשת תשודר העונה השלישית ברשת הטלוויזיה המובילה HBO.

ראו עוד:
סנופ דוג השיק מותג קנאביס חדש משלו
5 מוזיקאים מפורסמים שנכנסו לעסקי הקנאביס
סנופ נתפס תחת השפעה: “ברמה הגבוהה ביותר שניתן למדוד”

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי