מגלגל...

“מצביעים קנאביס” – לראשונה פאנל בחירות פוליטי על לגליזציה

ביום ראשון הקרוב יערך פאנל פוליטי ראשון מסוגו בהשתתפות נציגי 5 מפלגות לפחות - כל כולו בשאלות הקנאביס והלגליזציה העומדות כיום במרכז סדר היום הציבורי. ההשתתפות בחינם בכפוף להרשמה.

לראשונה אי פעם יערך בישראל פאנל פוליטי בהשתתפות נציגי המפלגות, אשר יעסוק כולו בנושא קנאביס ולגליזציה.

הפאנל יערך ביום א’ הקרוב (31.3) – עשרה ימים לפני מועד הבחירות עצמו – ויופיעו בו נציגים מ-6 מפלגות לפחות: הליכוד, העבודה, כחול-לבן, מרצ, גשר וזהות.

האירוע, שכותרתו “מצביעים קנאביס – בחירה עם כיוון”, יתקיים בבית ציוני אמריקה, רח’ דניאל פריש 2, ת”א, החל מהשעה 20:00.

הכניסה חינם לנרשמים מראש, בטופס כאן.

הפאנל נערך על רקע עליית נושא הקנאביס ושאלת הלגליזציה למרכז סדר היום הציבורי לקראת בחירות 2019, לאחר ש-4 מפלגות הצהירו על תמיכה מלאה בלגליזציה ואחרות הביעו תמיכה ראשונית.

לאחרונה התייחס לראשונה לנושא זה גם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שאמר שישקול את הנושא בחיוב. לפיכך בהחלט סביר שכבר בממשלה הקרובה תירשם התקדמות משמעותית בתחום זה בישראל.

באירוע ישתתפו לצד נציגי המפלגות גם העיתונאי והמנחה גיא לרר, העיתונאי ויו”ר עלה ירוק אורן ליבוביץ’.

לפני הפאנל הפוליטי יערך הסבר קצר על העתירות ההיסטוריות שהוגשו לאחרונה לבג”ץ בנושאי הפללת צרכני הקנאביס, נהיגה בהשפעת קנאביס וכנראה גם בנושא רפורמת הקנאביס הרפואי.

ממארגני האירוע נמסר כי חשוב מאוד שהציבור יגיע לכנס. “לקחנו אולם גדול על מנת להציג את הכח של צרכני הקנאביס מתוך אמונה שהתומכים יסכימו להשקיע שעתיים ולקבל ערב מהנה, ועל הדרך גם יסייעו לקידום הדיון הציבורי בנושא, הטיפול הרפואי, הפסקת ההפללה והסדרת שוק הקנאביס בישראל”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר