טוען...

מצאה שקית מריחואנה – התקשרה לדווח למשטרה

אשה מהעיירה האצ’ינסון שבקנזס, ארה”ב, מצאה שקית פלסטיק גדולה מלאה במריחואנה והתקשרה למשטרה כדי להעביר את האוצר לידי השוטרים.

בשבועות האחרונים נראה ששקיות מריחואנה צצות להן בכל פינה ברחבי ארה”ב: אחרי שלפני שבועיים קיבלה אשה שקית מריחואנה כשהזמינה שקית צ’יפס ולאחר שבשבוע שעבר מצאו ילדים שקית עם 2.5 ק”ג מריחואנה בחוף הים, כעת מדווח על אשה מהעיירה האצ’ינסון שבקנזס, ארה”ב, שמצאה שקית מלאה במריחואנה – אותה החליטה להחזיר למשטרה.

וונדי פליקינגר יצאה בשבוע שעבר לנסיעה ברכבה כאשר לפתע זיהתה בצד הדרך שקית פלסטיק מלאה במשהו ירוק. “הסתכלתי וראיתי שקית, שקית פלסטיק, ובתוכה עוד שקיות פלסטיק, ולא הבנתי מה זה בכלל,” סיפרה לרשת טלוויזיה מקומית.

פליקינגר, שכלל לא ידעה שמדובר במריחואנה, לקחה את החבילה ונסעה איתה הביתה, שם הציגה אותה בפני צוות רתכים שעבדו באותה עת בביתה בתיקונים ושיפוצים. “שאלתי אותם אם הם יודעים מה זה הדבר הזה שבתוך השקית והם אמרו ‘אלוהים, זה גראס’,” סיפרה.

לאחר מכן עשתה פליקינגר מה שכל אדם סביר היה עושה – היא התקשרה לחברתה פט וקראה לה לבוא במהרה ולראות את החבילה שמצאה. “חשבתי לעצמי, את מי היא שדדה הפעם,” סיפרה פט.

השתיים התקשרו למשטרה בכדי לוודא שבמידה ותיעצר בדרכה לתחנה, ידעו השוטרים כי היא מחזיקה בחבילה במטרה להעבירה לידי השוטרים ולא כדי להשתמש או לסחור בה. “אמרתי לשוטר שירשום את השם שלי כדי שאם איעצר בדרך לא אסיים את היום בבית הסוהר,” אמרה פליקינגר.

ראו: אשה מצאה 3.5 ק”ג מריחואנה בגלגל הרזרבי
ראו: קנה כספת באינטרנט, קיבל 130 ק”ג מריחואנה
ראו: הגיש לשוטר שקית מריחואנה במקום את רשיון הנהיגה

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר