מגלגל...

מפקד משטרה הודח לאחר שנחשף סרטון בו הוא מעשן מריחואנה

סרטון וידאו ביתי בו נראה מפקד המשטרה של עיירה בצפון קרוליינה, ארה”ב, מעשן קנאביס, ומשוויץ שהוא יכול לעשות זאת כי הוא שוטר, הוביל להדחתו מתפקידו.

ראש עיריית למברטון שבצפון קרוליינה, ארה”ב, הודיע על הדחת מפקד המשטרה המקומית, שיין פלינט, לאחר שנחשף לסרטון וידאו בו נראה השוטר הבכיר מעשן קנאביס.

את הסרטון והידיעה אודות הדחתו של השוטר הבכיר חשף ערוץ חדשות מקומי, שכתב מטעמו הפתיע את פלינט והטיח בפניו את העובדה שהוא מחזיק בסרטון. השוטר נראה מכחיש את הטענה אך במהרה מתחיל להזיע ועוזב את המקום.

בעקבות החשיפה פרסם פלינט סטטוס בדף הפייסבוק שלו, בו הוא מסביר כי טעות אחת לא מגדירה אותו כאדם וטען שאשתו עשתה את זה בכוונה מנקמנות בו.

“אנא דעו שסרטון אחד, טעות אחת, אינו מאפיין את מי שאני כאדם, את הערכים, המוסר והאתיקה שלי,” רשם. “עשיתי טעות ענקית וסמכתי על הבנאדם הלא נכון כשהכנסתי אותו לביתי. הם צילמו אותי במצב פגיע ותכננו כל שלב”.

גם זה בטח יעניין אותך

עוד הוא הוסיף כי “האדם הזה הוא אשתי שבבירור נראה שהיא מאוד נקמנית. אני אוהב לשרת את העיירה והאנשים כאן הם כמו משפחה בשבילי. זה מעציב אותי שאכזבתי רבים כל כך כולל את עצמי”.

בסרטון נראה פלינט אומר כי “אני מפקד המשטרה היחיד בלמברטון שאוהב לעשן קנאביס”, תוך שהוא מדליק את המקטרת ומאחוריו על הקיר תלויים מדי המשטרה שלו.

הדחתו של הקצין מגיעה רק כחמישה חודשים לאחר מינויו לתפקיד בספטמבר 2017, כך לפי הדיווח.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר