מפקדת המשטרה: “מעצרי הקנאביס גורמים לכולם לשנוא אותנו”

לאחר הלגליזציה במחוז קולומביה טוענת מפקדת המשטרה של המחוז כי האלכוהול מהווה איום מהותי יותר עבור החברה: “מעשני מריחואנה לא יתקפו או ירצחו שוטר”.

לפני כשבוע נכנסו לתקפם חוקי הלגליזציה החדשים במחוז קולומביה, והקנאביס הפך לחוקי גם בבירה האמריקאית, וושינגטון: אזרחים מורשים לשאת על עצמם כמות של עד 56 גרם קנאביס ולגדל עד שישה צמחים.

כחלק מהמאבק של מספר חברי קונגרס למנוע את המהלך הם איימו על ראש העיר של וושינגטון, מוריאל באוזר, שתמכה ברפורמה וטענו בין היתר כי “הלגליזציה עלולה להוות בעיה למשטרה”.

קטי לנייר, מפקדת המשטרה במחוז קולומביה, הזדרזה לעמוד לצד ראש העיר, והסבירה כי החוקים החדשים לא נתפסים כמטרד מבחינת המשטרה המקומית: “זה לא סיפור גדול, המחוז גם ככה הפסיק את ההפללה של צרכני הקנאביס במהלך הקיץ האחרון, והחזקה של עד 28 גרם נענתה בקנס מנהלתי של 25$, אז היום בעקבות החוקים החדשים יהיה מותר להחזיק פי 2 מהכמות ולגדל על שישה צמחים בבית – זה שינוי קטן ואנחנו מתרגלים אליו”

“המשטרה שונאת מעצרי מריחואנה” טענה מפקדת המחוז “זו סתם עבודה ובירוקרטיה מיותרת מבחינת השוטרים, כאשר הם יודעים שזה לא ימנע באמת מאף אחד לעשן מריחואנה, כל מה שהמעצרים הללו עושים זה לגרום לכולם לשנוא אותנו”.

מפקדת המחוז הוסיפה ואמרה כי האלכוהול מהווה בעיה רצינית יותר מסוגיית הקנאביס: “מעשני מריחואנה לא יתקפו או ירצחו שוטר, הם רק רוצים להשיג שקית של צ’יפס ולהירגע. האלכוהול הוא בעיה הרבה יותר גדולה”.

גם זה בטח יעניין אותך

ראו גם:
משטרת קולורדו מסכמת שנה של לגליזציה: “הכל בסדר גמור”
סיאטל: שוטרים מחלקים ‘דוריטוס’ חינם בפסטיבל המריחואנה

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר