מפחד? גלעד ארדן נעלם מפייסבוק

ארדן נוהג לפרסם סטטוס בפייסבוק מדי יום או לכל היותר יומיים, אבל מאז צף הדיון על מדיניות הקנאביס בעקבות הצהרת הרשות למלחמה בסמים על תמיכתם במודל אי הפללה, שבת השר מפרסומים. בינתיים כבר 9 ימים של שקט מצידו, אבל הפייסבוק שלו מוצף בתגובות של תומכי קנאביס.

פייסבוק הפך מזמן לכלי העיקרי דרכו מתקשרים נבחרי הציבור עם האזרחים, ודרכו מביעים הגולשים את עמדתם בנושאים שונים. כך גם השר גלעד ארדן שנוהג לפרסם סטטוס בדף הפייסבוק שלו מדי יום ביומו, לעתים פעם ביומיים.

ארדן, שנמצא כעת במן ‘מצור וירטואלי’ כשדף הפייסבוק שלו מוצף בתגובות גולשים על התנגדותו לתיקון החוק הפלילי נגד צרכני קנאביס, נעלם מפייסבוק לתקופה ארוכה ומזה למעלה מ-9 ימים שהוא אינו מפרסם כל פוסט.

בדף של מי שנוהג לפרסם סטטוס מדי יום מופיע הפוסט האחרון מלפני 9 ימים, ב-9.12, סוף השבוע שלפני הודעת הרשות למלחמה בסמים על תמיכתם באי הפללה.

מאז הודעת הרשות המפתיעה על תמיכתם במודל הפורטוגלי של אי הפללת צרכני הקנאביס, נעצרו לחלוטין כל הפרסומים בדף הפייסבוק של השר לבטחון פנים.

אורן חזן גלעד ארדן
אורן חזן וגלעד ארדן: שני המתנגדים הבולטים בליכוד לאי הפללת צרכני הקנאביס.

ארדן כזכור נותר המתנגד היחיד לתיקון המדיניות, יחד עם ח”כ אורן חזן – מה שמוביל חברים בליכוד לחשוש כי השניים יובילו לאובדן של 2-3 מנדטים ובכך גם לאובדן השלטון.

גם זה בטח יעניין אותך

היום (א’) אמורה הועדה שהקים ארדן לגבש ולהגיש מסקנותיה לשר, ולאחר מכן הוא עתיד למסור מתישהו בשבועות הקרובים הודעה רשמית בעניין.

מלשכתו של ארדן סירבו לאשר או להכחיש את הסיבה להיעלמותו של השר מפייסבוק.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר