1,200 שתילי קנאביס בדירות ברחבי הארץ; 100 ק”ג חשיש בגבול מצרים

יום פורה למשטרה: תושב ראשל"צ נעצר הבוקר לאחר שבפשיטת משטרה על דירה ומחסן אותרו מעל 900 שתילי קנאביס. במקביל נעצרו חשודים בגידול 375 שתילים בדירה בעכו וכן דווח על תפיסת 100 ק"ג חשיש בנסיון הברחה שנכשל בגבול מצרים

המשטרה מדווחת כי חשפה הבוקר (ד’) מעל 900 שתילי קנאביס בדירת מגורים ומחסן בראשון לציון ובבת ים. תושב ראשל”צ נעצר בחשד להפעלת שני הפרויקטים.

900 שתילי קנאביס ראשון לציון

בלשי ראשל”צ בשיתוף יחידה 101 מג”ב פשטו על הדירה והמחסן ומצאו בה כאמור מאות שתילי קנאביס במשקל כולל של מעל 100 ק”ג וכן ציוד לגידול, כך על פי הדיווח.

החשוד בהפעלת הפרויקטים, בן 36 תושב ראשל”צ, נעצר. בכוונת המשטרה להביאו היום לבית המשפט ולבקש להאריך את מעצרו.

900 שתילי קנאביס ראשון לציון

במקביל מדווחת המשטרה כי מסתערבי משמר הגבול של משטרת ישראל בשיתוף כוחות צה״ל סיכלו ניסיון חדירה והברחת חשיש בגבול מצרים ותפסו חשיש במשקל של כ-100 ק”ג.

על פי הדיווח “מוקדם יותר היום, במהלך פעילות מבצעית ממוקדת של מסתערבי ימ”ס במג”ב דרום בגזרת החטיבה המרחבית ‘פארן’, זוהו מספר חשודים שמנסים להכנס לשטח ישראל תוך שהם מניחים סולם על הגדר ופוגעים במכשול.

100 קילו חשיש גבול מצרים

“כוחות הימ”ס ביצעו ירי של מספר כדורים על מנת לסכל את ניסיון החדירה, כתוצאה מהירי נפצעו שני חשודים (אחד במצב קל ואחד בינוני עפ”י גורמי הרפואה) ופונו על ידי כוחות צה״ל לשטח ישראל לקבלת טיפול רפואי”.

בנוסף דווח כי המשטרה חשפה אמש (ג’) בקרית ים דירה ובה כ-375 שתילי קנאביס במשקל כולל של כ-41 ק”ג, כך על פי הדיווח. שני תושבי עכו ותושב נהריה החשודים בהפעלת הדירה נעצרו.

שתילי קנאביס דירה עכו
שתילי קנאביס דירה עכו

המשטרה מסרה בתגובה כי הפעילות נעשית “במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר