“מעבדת סמים מסוכנים”: לוחמי יס”מ תפסו צמחי קנאביס באשקלון

דוברות משטרת לכיש מדווחת על חשיפה של “מעבדת סמים מסוכנים” בדירה בבניין מגורים באשקלון. צעיר בשנות ה-20 לחייו שנצפה מטפל בצמחים נעצר והועבר לחקירה. “הפעילות נועדה לסכל את סיכונו של ציבור שלם,” נמסר.

המשטרה מדווחת הבוקר (ד’) על מעצרו של תושב ראשל”צ בשנות ה-20 לחייו, שחשוד בכך שגידל צמחי קנאביס בדירה בבניין מגורים באשקלון. על פי הדיווח הצעיר נצפה מטפל בעציצים במשקל 40 ק”ג ונעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה.

“במהלך פעילות ברחוב בנימין שבשכונת גבעת ציון כנגד תופעת גידול סמים בבתי דירת מגורים, נצפה חשוד תושב מרכז הארץ (ראשל”צ) בשנות ה-20 לחייו מגיע אל הדירה ומטפל במסירות ובמקצועיות רבה בצמחים שבמקום, צמחי קנאביס,” דווח. “לוחמי היס”מ ביצעו מיד את מעצרו והחשוד הועבר לחקירה ביחידה המרכזית לכיש במשטרה. בדירה נתפס סם מסוג מריחואנה במשקל כולל של כ-40 ק”ג. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת על ידי חוקרי הימ”ר לטובת המשך החקירה עד הוגש נגדו כתב אישום בבית המשפט. החשוד אף הושאר לבקשת התביעה עצור עד תום הליכים.”

“בפעילות כנגד תופעת גידול סמים במקומות המסכנים את ביטחונו ושלומו של הציבור, אותרה דירה שכזאת בעיר אשקלון על ידי שוטרי משטרת ישראל,” דווח עוד. “חשוד בשנות ה-20 לחייו שנצפה מטפל בעציצים הרבים במקום נעצר על ידי השוטרים והועבר לחקירה. מעצרו הוארך בבית המשפט וכתב אישום הוגש נגדו יחד עם בקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים”.

צמחי קנאביס נתפסו באשקלון
“מעבדת סמים מסוכנים”: הצמחים שנתפסו באשקלון

עוד מסרה המשטרה כי “יחידות משטרת ישראל ממשיכות בפעילות ומאבק מתמשך נגד ‘מעבדות’ הסמים המסוכנים” וכי “חלקן הרב של אלו ממוקם על ידי חשודים שלא בוחלים לעשות כן בבנייני מגורים בו מתגוררים אזרחים נורמטיביים, ילדים ובוגרים”.

“פעילות זאת נועדה לסכל ככל שניתן את סיכונו של ציבור שלם המתגורר בשכונות מגורים אלו בהן מאתרים השוטרים מעבדות לגידול סמים,” נמסר עוד.

חדשות