“מעבדת הידרו במושב” / סיפורים מהחיים

סיפורו של ישראל ישראלי, המדווח ממושב קטן בצפון הארץ.

כפי שסיפר כאן יאיר גת לפני כמה ימים, בעבר הלא-רחוק של שנות ה-70 של המאה הקודמת, ניתן היה למצוא מה לעשן גם אם לא היית מקומבן עם הדילר האזורי. (קיראו: חשיש בישראל של שנות ה-70). היום, כאשר הגבולות מתהדקים וברוני הסמים צריכים למצוא פתרונות מעניינים ויצירתיים בכדי להתפרנס כרגיל, יש טרנד חדש של השכרת דירות במושבים פסטורליים שכוחי-אל והפיכתם למעבדות גידול הידרו – למרות שברוב המקרים אותן “מעבדות” הן כלל לא הידרופוניות, זו עדיין מילה הרבה יותר מגניבה להשתמש בה מסתם “עציצים” – פתרון שלמשטרה מאוד קשה להתמודד איתו. אז איך בכל זאת נתפסה המעבדה במושב שלי?

ראו עוד: פנייה לעיתונאי ישראל: היידרו זה לא סם וקנאביס לא גדל במעבדה!

הכל התחיל לפני שלושה שבועות – משכירים בבית במושב גילו כי יש פיצוץ בצינור מים שצריך לתקן, אך במקום להזמין בעצמם אינסטלטור ומכיוון שהיה מדובר בשיבר הראשי, הם החליטו להתקשר למזכירות המושב שיטפלו בזה. רצה הגורל ושלחו דווקא את הרבש”צ (אחראי האבטחה) של המושב לראות מה הבעיה בשיבר. כאשר הוא הגיע לבדוק את הבעיה, יצאה השכנה ואמרה לו: “תשמע השכנים האלו ממש מוזרים, משהו לא הגיוני פה, המזגן פועל 24 שעות כל השבוע, הם מגיעים כל בוקר, החלונות תמיד סגורים נשארים כמה שעות וחוזרים שוב רק בבוקר למחרת”.

הרבש”צ החליט ללכת להציץ פנימה אך מכיוון שהחלונות היו אטומים לגמרי (השוק דורש איכות ! ;]), לא ניתן היה לראות מה קורה בתוך הבית. אך כשהמשיך להקיף את הבית, גילה הרבש”צ חלון אחד במטבח שדרכו ראה את מה שעקרונית אמור היה להיות סלון. בפועל היו שם רק כלי עבודה ומלא בלגאן בלי ריהוט בכלל. כמובן שמיד החליט לדווח על כך לבילוש.

גידול הידרו בבית

גם זה בטח יעניין אותך

אחרי מעקב של שלושה שבועות על הדירה, ביום אחד בו הגיעו השוכרים לדירה, פשטו עליה כ-15 שוטרים ועצרו את השניים במקום. כאות שביעות רצון והערכה עצמית על תפיסתם “הרצינית” החליטו השוטרים להזמין פיצה מהמושב לחגיגת נצחון. שליח הפיצה הסטלן שהגיע אחרי חצי שעה אל הדירה, מצא את עצמו עם חמישה מגשי פיצה חמים ובוף חשיש בכיס, מוקף מלא שוטרים בתוך מעבדת הידרו איכותית.

למרות כל ההתרגשות שליח הפיצה לא היסס והתקשר מיד לחבר שלו, טרקטוריסט מהמושב. אותו טרקטוריסט הוא איש חקלאות ותיק עם ראש מאוד עתיק שבעבר, לאחר שנתפס עם שני ק”ג חשיש, הוא הלך לבילושניק מהמושב ואיים שישרוף לא את הבית בערב אם אין לו מה לשרוף עד אז…. הבילושניק ידע עם מי יש לו עסק והחליט מיד להחזיר לו ק”ג אחד ודאג שהסוחר יואשם רק על הק”ג השני.

אז הטרקטוריסט השרוט, ששמע את הסיפור משליח הפיצה, נכנס לדירה, ומוצא עצמו בתוך גן עדן ירוק מוקף בשדים. ללא כל היסוס, בטבעיות, הלך לחדר, לקח עציץ והתקדם לכיוון היציאה מהבית… השוטר שעמד ושמר בכניסה לבית שאל אותו: “מה אתה עושה עם זה?”. בנון שלנטיות החקלאית שלו, השיב הטרקטוריסט כי הוא חייב לבדוק מיד שלא הורעלו לו הצמחים בעקבות המעבדה הזו והוא צריך לבדוק שאין עליו מחלות שעלולות לסכן את פרנסתו. השוטר התמים והגאון החליט שזה נשמע לו הגיוני ואמר לו: “בסדר”.

שקי מריחואנה

בעוד הטרקטוריסט והעציץ עושים דרכם בשביל היציאה מהבית, פתאום הוא מקבל צעקה מתוך הבית: “**** לאן אתה הולך עם העציץ הזה?!”, כן, זה הבילושניק ההוא שבעבר אוים על ידי אותו בחור שישרוף לו את הבית. השוטר בכניסה מגיב לבילושניק: “זה בסדר הוא רק בודק שזה לא הרעיל לו את הצמחים שלו” הבילושניק:” יא חתיכת מטומטם, איזה רעל? איזה צמחים? זה נהג טרקטור…. ***** בוא לפה מהר !”. הטרקטוריסט חזר, שם את הצמח במקומו, אכל קצת פיצה ושב לעבודתו… :]

כמובן, שהרגשנו מאוד מפורסמים, חשובים ו”על המפה” כאשר פירסמו בטלויזיה שתפסו מעבדת הידרו של משפחות פשע, במושב הקטן והפסטורלי שלי. מי היה מאמין שהייתה אצלי במושב מעבדה כזו איכותית מבלי שהספקנו אפילו לטעום ממנה קצת.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר