מסעדה מציעה: איזה זן קנאביס הולך הכי טוב עם פלאפל?

מסעדת “אמסטרדם פלאפל שופ” מציעה תפריט חדש ובו המלצות על זני הקנאביס המתאימים ביותר למנות הפלאפל השונות המוגשות.

סניף וושינגטון של רשת מסעדות הפלאפל האמריקנית ‘The Amsterdam Falafel Shop‘, חשף תפריט חדש ובו המלצות שונות על זני הקנאביס המתאימים ביותר למנות הפלאפל השונות המוגשות בו.

התפריט החדש נחשף לכבוד חגיגות ה-20 באפריל, הוא ‘יום הקנאביס הבינלאומי’, ובו המלצות לשילוב מנות הפלאפל עם חמישה זני הקנאביס: קקטוס, אפגני, למון הייז, אוג’י קוש ו-קאבג’ פץ’ (Cabbage Patch). מחירי המנות הייחודיות יהיו כמובן 4.20$ בלבד.

לדוגמה, “הטעמים האדמתיים והפירותיים” של הקאבג’ פץ’ מתאימים במיוחד למנת הסלט הטורקי וממרח השום המפנק. לפי התפריט, שילוב זה “ידוע ביכולותיו להרגיע שרירים, להשרות שלווה ולפתוח את התודעה לרעיונות חדשים”.

אמסטרדם פלאפל שופ
תפריט 420 באמסטרדם פלאפל שופ (לחצו להגדלה)

דוגמה נוספת למנה בתפריט היא של סנדוויץ הלמון-הייז המכיל ניגוב של חומוס, רוטב יוגורט, שום, בצלים פריכים, סלט טורקי וכרוב חמוץ. “הארומה של הלמון הייז היא חמוצה-מתוקה. הרטבים משדרגים את ה’היי’ בטעמים מורגשים ובטקסטורות מגוונות. ה’גראס-סנדוויץ’ ידוע בהשפעתו הממריצה והקריאטיבית.”

כיצד הוחלט לשלב דווקא את הזנים הללו? אריאן בנט, אחד השותפים הבעלים של רשת המסעדות, אמר כי הם עשו זאת על סמך נסיון אישי. “בדקנו את השילוב באופן אישי. טעמנו את המנות השונות כשהיינו תחת השפעה של הזנים השונים,” אמר אריאן על פי הדיווח.

על אף ההתייחסות המכובדת לקנאביס, המנות עצמן אינן מכילות קנאביס כלל.

כרגע התפריט זמין אך ורק בסניף אחד של המסעדה בוושינגטון בירת ארה”ב, אך אם יצליח, עשוי להתפשט גם לשאר הסניפים בוושינגטון DC, מרילנד, מסצ’וסטס ועוד.

ראו עוד:
חדש בקולורדו: קנאביס סושי
גאנג’ה גורמה – מסעדת קנאביס חדשה
פיצריה מגישה פיצות בתוספת שמן קנאביס

חדשות
שינוי גודל פונט
מלאי