מסי מוביל חרם תקשורתי לאחר טענות על עישון מריחואנה

במסיבת עיתונאים כשכל סגל הנבחרת מאחוריו הודיע כוכב הכדורגל הארגנטינאי ליונל מסי על חרם על התקשורת, לאחר שפרשן באחת התחנות טען שחברו לקבוצה, אסקיאל לאבצי, עישן מריחואנה בשטח מתקן האימונים. “זה עניינים אישיים,” אמר. “אם לא נעשה לזה סוף עכשיו זה לא יקרה אף פעם”. צפו:

ליונל מסי, כוכב ברצלונה וקפטן נבחרת ארגנטינה בכדורגל, הודיע על חרם של נבחרתו על גופי התקשורת.

חברי הנבחרת תמכו בהחלטה לאור פרסום של פרשן מקומי שטען כי שחקן הקבוצה, אסקיאל לאבצי (Ezequiel Lavezzi), עישן מריחואנה בשטח מתקן האימונים של נבחרת ארגנטינה.

במהלך מסיבת עיתונאים שנערכה לאחר נצחון ארגנטינה 3-0 על נבחרת קולומביה, פנה מסי אל הכתבים והצלמים כשמאחוריו כל סגל הנבחרת, והודיע כי הוא וחבריו יפסיקו מעתה לשוחח עם התקשורת, זאת לאור הפרסום האחרון.

“החלטנו יחדיו שלא לדבר יותר עם התקשורת, ואתם כמובן יודעים בדיוק מדוע,” אמר. “היו הרבה האשמות, הרבה חוסר כבוד. ההאשמות נגד ‘פוצ’ו (לאבצי) חמורות ביותר.”

נבחרת ארגנטינה במסיבת עיתונאים
חברי נבחרת ארגנטינה במסיבת העיתונאים: “החלטנו יחדיו שלא לדבר יותר עם התקשורת, ואתם כמובן יודעים בדיוק מדוע”

מסי, שהבקיע שער במשחק הנצחון ובישל גם את שני השערים הנותרים, הסביר כי חברי הקבוצה שמחים לקבל ביקורת עקרונית על הופעתם במשחק, אך אינם מרוצים מהאשמות שכאלה.

“אפשר לבקר אותנו אם אנחנו מפסידים, או מנצחים, או אם אנחנו משחקים טוב או לא, אבל זה כבר נוגע לעניינים אישיים,” הוסיף. “אם לא נעשה לזה סוף עכשיו זה לא יקרה אף פעם.”

לאבצי עצמו, שלא השתתף במשחק הניצחון האחרון, הכחיש את הטענות על עישון מריחואנה והבטיח שינקוט בצעדים משפטיים נגד העיתונאי שפירסם את “הידיעה השקרית נגדי והנזק החמור שנגרם למשפחתי ולקריירה שלי,” אמר.

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט