ממשיכת דרכו: בתו של אובמה צולמה מעשנת ג’וינט

התפוח לא נופל רחוק מהעץ: מליה אובמה, בתו הבכורה של נשיא ארה”ב, נתפסה בעדשת מצלמות הוידאו כשהיא מעשנת מה שנראה כמו ג’וינט – והרשתות בארה”ב סוערות. כזכור ברק אובמה היה צרכן קנאביס לא קטן על פי עדותו שלו עצמו.

מליה אובמה, בתו בת ה-18 של נשיא ארה”ב ברק אובמה, עלתה לכותרות בשבועות האחרונים בעקבות סרטון בוא נראתה חושפת את עכוזה לקהל במהלך ריקוד שלה עם חברות על במה בפסטיבל המוזיקה לולה-פלוזה בשיקגו.

אחרי שהסרטון שלה מענתזת עשה כותרות בכל העולם, מופץ בשעה זו קטע וידאו חדש בו נראית מליה כשהיא מעשנת ממה שנראה כמו ג’וינט.

צפו:

https://www.youtube.com/watch?v=9shH1n_KM08

בתוך שעות ספורות הופץ הסרטון לכל עבר ברשת והזכיר לרבים את עדותו של נשיא ארה”ב עצמו, שכבר הודה לא אחת שצרך קנאביס בעבר בצעירותו.

גם זה בטח יעניין אותך

בביוגרפיה על חייו אף מתואר ברי (“ברק”, כינויו בתקופת הקולג’) כחבר ב”כנופיית הצ’ום” – חבורת סטודנטים שנהגו לעשן קנאביס יחדיו ולהריץ דאחקות. בין השאר מתואר כיצד הם נהגו לשבת בתוך רכב סגור עם ג’וינטים דולקים, בשיטה המכונה “הוט בוקס”.

אובמה מעשן מריחואנה
אובמה בצעירותו

כעת נראה שבתו הבכורה של אובמה, שנחשבת מזה זמן מה כאייקון אופנה ודמות להערצה עבור בנות צעירות, גם היא מחבבת את טעמו המתוק של הקנאביס.

עכשיו נותר לגלות האם בנו של ביבי נתניהו שואף גם הוא מדי פעם.

ראו גם:
אובמה מספר בדיחת מריחואנה
צפו: אובמה מסרב לג’וינט חוקי

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר