מלטה מתחילה למכור קנאביס רפואי

משלוח הקנאביס הרפואי הראשון, מתוצרת חברת ‘אורורה’ הקנדית, הגיע למלטה וישווק החל מהשבועות הקרובים למטופלים במדינה. שני זני הקנאביס הראשונים שיימכרו – פדאניוס 20/1 ופדאניוס 22/1 יגיעו דרך נציגות החברה בגרמניה.

בזמן שישראל מתמהמהת עם אישור היצוא של קנאביס רפואי לחו”ל, קנדה החלה לייצא קנאביס רפואי למלטה. אתמול (ג’) הגיע המשלוח הראשון שכולל שני זנים.

משלוח הקנאביס הראשון הגיע דרך חברת ‘פדאניוס’ (Pedanios) הגרמנית, המייצגת את חברת ‘אורורה’ הקנדית באירופה.

קנאביס מתוצרת 'אורורה' בשיווק 'פדאניוס'
קנאביס מתוצרת ‘אורורה’ בשיווק ‘פדאניוס’

המשלוח הראשון כולל שני זנים שיימכרו כתפרחת באריזות של 10 גרם כל אחת – פדאניוס 20/1 (סאטיבה עם 20% THC ו-1% CBD) ופדאניוס 22/1 (אינדיקה עם 22% THC ו-1% CBD).

“אנחנו שמחים מאוד שהפכנו להיות הספק הראשון של קנאביס רפואי לתושבי מלטה,” מסר מנהל הפיתוח העסקי הבינ”ל של ‘אורורה’, ניל בלוט.

פדאניוס, שכבר משווקת קנאביס רפואי בגרמניה ובאיטליה, הפכה למשווקת קנאביס מורשה במלטה ב-5.6 וקיבלה התר יצוא מגרמניה ב-21.6.

מוצרי החברה צפויים להתחיל להימכר כבר בשבועיים הקרובים בבתי מרקחת במלטה במסגרת שיתוף פעולה עם חברת צ’רובינו (Cherubino) – חברת התרופות הגדולה ביותר במדינה.

כזכור מלטה אישרה מכירת קנאביס רפואי במדינה לפני שלושה חודשים בדיוק (27.3) וכבר מתחילה בפעילות בשטח.

בישראל ממשיכים הדיונים בממשלה בנוגע לאופן בו ניתן יהיה לאשר יצוא של קנאביס רפואי לחו”ל. יש לציין שלפי הערכות מומחים גם אם יאושר יצוא מיד, ייקח זמן רב עד שיחל היצוא בפועל.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר