מגלגל...

מכשיר חדש הופך כל באנג לוופורייזר

מכשיר חדש בשם “וופורסלייד” מאפשר להפוך כל באנג (מקטרת מים לעישון) לוופורייזר (מכשיר אידוי). גוף המכשיר מתחבר לפתח הבאנג ומאפשר לאלו המעוניינים להפסיק לצרוך עשן, לעבור לתחליף הבריא יותר. המוצר טרם יצא לשוק באופן רשמי אך ניתן כעת להזמינו באתר החברה. צפו בסרטון ההדמיה הקצר:

https://www.youtube.com/watch?v=q1NgBDFmZhI

חברה אמריקנית בשם ‘VaporSlide‘ החלה בשיווק מקדים של מוצר ייחודי שפיתחה: ראש וופורייזר לבאנג, שהוא למעשה מכשיר אידוי קטן המיועד לחיבור עם צוואר סטנדרטי של באנג (מקטרת מים).

המכשיר מופעל באמצעות חיישן לחץ שמזהה את פעולת השאיפה, וגורם למנגנון החימום החשמלי של המכשיר להתחיל לעבוד ולפלוט אדים. מבחינה טכנית לא מדובר בחידוש מהפכני אלא ביישום טוב יותר של טכנולוגיה קיימת, אך מבחינה שימושית נראה שמדובר במכשיר שפונה לקהל יעד רחב במיוחד.

עישון, אידוי ומה שביניהם

מכשיר האידוי שפיתחה החברה מציע שילוב ייחודי בין שתי שיטות צריכה פופולריות בקרב חובבי קנאביס – עישון בבאנג ואידוי בוופורייזר – ומשלב באופן מוצלח בין היתרונות שיש לכל אחת מהן בנפרד.

ראש וופורייזר לבאנג של VaporSlide (מתוך: "עישון, אידוי ומה שביניהם")
וופורסלייד: הופך כל באנג לוופורייזר

היתרון הראשון והעיקרי של המכשיר הוא למעשה היתרון של פעולת האידוי עצמה, שמניבה תוצר שאיפה נקי שאינו מכיל מוצקי שריפה כמו אלו הנוצרים משאיפת עשן. השילוב עם תצורת הבאנג מאפשר סינון של האדים בתוך המים וכן חוויה המדמה – או מנסה לדמות – “הפלת ראש” המועדפת על צרכנים רבים.

גם זה בטח יעניין אותך

יתרון נוסף של אידוי במקום עישון הוא האפשרות להשתמש במכשיר לצריכת קנאביס בכל מקום, כולל במקומות סגורים. מאחר והאדים מתפזרים במהרה ואינם משאירים ריחות כמו אלו של העשן, הם מותרים לשימוש אפילו בבתי חולים.

בנוסף מלבד האפשרות להשתמש במכשיר כראש לבאנג, ניתן להשתמש בו גם כמקטרת בפני עצמה, זאת במידה ולא מחברים אותו לצינורית הבאנג.

https://www.facebook.com/NowThisWeed/videos/1048704375212027/

המכשיר טרם יצא לשוק באופן רשמי, אך הוא זמין כעת לרכישה והזמנה מראש באתר החברה, במחיר של 100 דולר ליחידה כולל משלוח. החדשות הרעות הן שהשילוח שמציעה החברה מגיע רק לארה”ב, קנדה ואוסטרליה כרגע, ולכן אם תחפצו באחד כזה תצטרכו להשתמש בנוסף גם בשירות המשלח מארה”ב לישראל.

ראו עוד:
6 סיבות טובות להתחיל לאדות
גרביטי באנג: איך עושים את זה נכון
חדש: מי CBD – קנאביס רפואי בבקבוק

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר