טוען...

מכרז: ממשלת אורוגוואי מחפשת מגדלי קנאביס מקצועיים

ממשלת אורוגוואי פרסמה מכרז ובו היא קוראת למגדלי קנאביס פרטיים להציג מועמדותם לגידול מריחואנה חוקי עבור המדינה. 5 מגדלים יזכו בחוזה גידול לחמש שנים.

אורוגוואי עשתה היסטוריה כשהפכה בשנה שעברה למדינה הראשונה בעולם שהעבירה חוקים ללגליזציה מלאה של קנאביס. לאחרונה דווח כי מכירות הקנאביס החוקיות יחלו בתחילת שנת 2015 וכעת מחפשת הממשלה 5 מגדלים מומחים שיהיו אחראיים לספק את התוצרת עבור תושבי המדינה.

המכון החדש שהוקם באורוגוואי לפיקוח ובקרה על קנאביס (IRCCA) הודיע על פתיחת מכרז רשמי שיימשך עד ל-18 באוגוסט ובמסגרתו תיבחן מועמדותם של מגדלי קנאביס שיזכו לגדל את המריחואנה עבור הממשלה.

בתום המכרז ייבחרו 5 מגדלים שיידרשו לספק 1 עד 2 טון מריחואנה בשנה, שיימכרו בבתי מרקחת ברחבי המדינה בעבור 1$ לגרם בלבד. על פי הדיווח מצפה הממשלה כי 150,000 מתוך 3.3 מיליון האזרחים במדינה יירשמו לתכנית החדשה – במסגרתה צפוייה הממשלה להפיק עד 20 טון קנאביס בשנה.

ראו: פורסמו חוקי הלגליזציה החדשים באורוגוואי: גרם מריחואנה בדולר

עוד קובעים חוקי הלגליזציה החדשים באורוגוואי כי כל אזרח יהיה רשאי לגדל עד 6 שתילי קנאביס בביתו ולהחזיק עד 480 גרם לשימוש עצמי. מועדוני קנאביס – כמו אלו של ברצלונה – צפויים להיפתח גם כן ובהם בין 15 ל-45 חברים שיורשו לגדל עד 99 שתילים בשנה – לשימוש חברי המועדון בלבד.

מגדלי קנאביס רפואי ישראליים שבחנו את המכרז סיפרו לכתב המגזין כי להערכתם מדובר במהלך בלתי כלכלי שאינו שווה את המאמץ.

ראו גם: אורוגוואי: אסירים יוכלו לעשן מריחואנה
צפו גם: כתב מעשן ג’וינט מול נשיא אורוגוואי

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר