הרשות למלחמה בסמים מחפשת מנכ”ל חדש

שבוע להגשת מועמדות: אם אתם בני 25 ומעלה ומחפשים משכורת של כ-32,000 ש”ח לא כולל בונוסים, רכב ושאר פינוקי ממשלה, זו ההזדמנות שלכם: הרשות למלחמה בסמים מחפשת מנכ”ל חדש שיסגור את הרשות ויקים במקומה רשות חדשה.

הרשות למלחמה בסמים אמנם עדיין לא נסגרה לגמרי, אבל לפחות חלק מההבטחה להחליף את האנשים המנהלים את הארגון גם מוגשם. אחרי שבשבוע שעבר הודיעה הרשות כי אחרי שנתיים משרד פרסום חדש ינהל מעתה את שיווק המסרים, מפרסם המשרד לבטחון פנים מכרז חדש למינוי מנכ”ל חדש.

דרוש מנכ”ל

המנכ”ל החדש שייבחר יוביל את מהלך סגירת הרשות למלחמה בסמים ואת תיקון החקיקה להקמת רשות חדשה במשרד לבטחון פנים. לאור זאת תקופת הכהונה של המועמד אשר ימונה למשרה טרם נקבעה.

איתן גורני מנכ"ל הרשות למלחמה בסמים
איתן גורני, מנכ”ל הרשות למלחמה בסמים: החליף את יאיר גלר – יוצא לפנסיה

מנכ”ל הרשות הנוכחי, עו”ד איתן גורני, נכנס לתפקידו לפני כשנה לאחר שהמנכ”ל הקבוע, יאיר גלר, הושעה מתפקידו עם חשיפת פרשת השחיתות במפלגת ‘ישראל ביתנו’ בה היה מעורב. גורני היה הסמנכ”ל עד עזיבתו של גלר וכעת צפוי לצאת לפניסה.

לצורך בחירת מנכ”ל חדש – שאולי יצליח לשקם במעט את התדמית הבעייתית של הארגון שבמהלך שנותיו נקט באמצעים בזויים שגם חלק מהמנכ”לים עצמם, אחרי שסיימו את תפקידם, הודו שלא היו ראויים – פרסמה הרשות מכרז חדש לאיתור מועמדים מתאימים.

המודעה לאיתור המועמדים פורסמה בעיתוני סוף השבוע ולכאורה נתנה הרשות למועמדים המעוניינים כשבוע בלבד להגיש מועמדותם (עד 5.10), אך באתר המשרד לבטחון פנים לצד תיאור דרישות התפקיד, נטען שההודעה על המכרז פורסמה כבר ב-8.9 וכי ניתן כמעט חודש להגשת המועמדות.

גם זה בטח יעניין אותך

https://www.facebook.com/knbis/photos/a.162382680515594.46245.161709620582900/1094439497309903/

בין דרישות התפקיד: תושב ישראל שמלאו לו 25 שנה לפחות, בעל השכלה אקדמית (תואר ראשון), עם נסיון של שבע שנים בתפקיד ניהולי בכיר בשירות הציבורי או בתאגיד בעל היקף עסקים משמעותי. בנוסף מבקשים ברשות ניסיון בעבודה מול גופים ציבוריים, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות, ניסיון בגיוס ובטיפול במקורות תקציביים, כושר ניהול, ארגון והנעת עובדים, יכולת ניהול משא ומתן, כושר הבעה בכתב ובעל- פה ברמה גבוהה, ידיעת השפה האנגלית ברמה גבוהה כדי קריאה, כתיבה וניהול שיח בעניינים מקצועיים וניסיון בתחום טיפול ומניעה בתחום צריכת סמים ושימוש לרעה באלכוהול והתנהגות אנטי-חברתית.

לזוכה במכרז מובטח שכר לא רע בכלל, כ-32,000 ש”ח שכר בסיס + בונוסים ושאר הטבות המגיעות יחדיו גם עד 56,000 ש”ח.

גרף משכורת יאיר גלר הרשות למלחמה בסמים

חושבים שאתם מתאימים? כדי להגיש מועמדות יש למלא את הטופס בן 6 העמודים (כאן) ולשולחו יחד עם קורות חיים, תעודות המעידות על ההשכלה ואישורי העסקה והמלצות אל כתובת הדוא”ל: [email protected].

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר