מגלגל...

החקלאי הופתע: מי גידל צמחי קנאביס בתוך שדה תירס בדרום?

אחת השיטות הנפוצות ביותר לגידול קנאביס גרילה עשתה עלייה לישראל: חקלאי מדרום הארץ זיהה בוקר אחד צמרות של צמחים לא מוכרים מציצים מתוך שדה התירס שלו ולאחר בדיקה קצרה גילה שורות עם צמחי קנאביס גדולים. ספוילר: הוא השמיד אותם.

לא פעם דווח על חקלאים, בעיקר מקנדה וארה”ב, שגילו יום אחד שמישהו החליט לנצל את האדמה הפוריה, ההשקיה הקבועה וגובהם של הצמחים בשדות התירס שלהם – כדי לגדל קנאביס בלתי חוקי בשיטת גרילה ללא ידיעת בעל השטח.

שדה קנאביס בתוך שדה תירס

כעת נראה שהשיטה המעניינת עשתה עלייה ארצה וגם כאן יש מי שהבין את הפוטנציאל שבגובהם של צמחי תירס להסתיר גידולים מסוג אחר השוכנים בינותם.

תושב דרום הארץ, חקלאי, יצא בוקר אחד לסיבוב בשדה התירס שלו וגילה להפתעתו כי בינות שיחי התירס הגבוהים מסתתרות שורות על שורות של צמחי קנאביס גדולים למדי.

שדה קנאביס בתוך שדה תירס

גם זה בטח יעניין אותך

לאחר הצצה נוספת זיהה החקלאי כי לא מדובר בחזיון, אלא בצמחי קנאביס בגובה של מעל מטר וחצי, שגדלים בשטח שנחשף בשדה התירס והיו כמעט בשיא גובהם ממש רגע לפני שלב הפריחה.

ייתכן שאחדים מכם היו מציבים מארב ומנסים להגיע להסדר עם המגדלים המסתוריים, אחרים אולי היו מחכים שתהיה תוצרת וקוטפים את הכל לעצמם, ובודאי כמה כאלה שהיו מתקשרים למשטרה לדווח על הממצא.

שדה קנאביס בתוך שדה תירס

החקלאי המקורי – שלא היה מעוניין בצמחי הקנאביס או בתוצרתם אך גם חשש אולי שמא אם ידווח למשטרה יסיים את היום בחדרי חקירות ואף גרוע מכך, גם אם לא היה מעורב בגידול – החליט שלהתקשר למשטרה כנראה לא יעזור לו ואולי אף יכניס אותו לצרות.

עם גילוי השדה הוא החליט לעשות מעשה, עלה על הקומביין שלו ויצא לקציר-השמדת שדה הקנאביס שמישהו הצמיח לו בתוך שדה התירס.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר