מירי רגב נגד יאיר לפיד “הסטלן”

ח”כ מירי רגב צוחקת על שר האוצר: פרסמה תמונה בפייסבוק בה נראה לפיד מעשן ג’וינט ולצידו הכיתוב “הצלנו את הכלכלה הישראלית”.

מערכת הבחירות הצפויה עשויה להחזיר לכותרות את פרשת יאיר לפיד והג’וינט הזכורה מבחירות 2013. לפיד כזכור הודיע בראיון כי הוא מתנגד ללגליזציה של קנאביס, “כי זה לא חוקי” לדבריו, וכשנשאל האם התנסה אי פעם בצריכת קנאביס השיב בשלילה.

על אף עדויות רבות של אנשים שונים שטענו כי עישנו מריחואנה עם לפיד בצעירותו ועל אף שבספרו שלו עצמו כתב כי אחד הדברים שמוכרחים לעשות עד גיל 40 זה לעשן ג’וינט, חזר שר האוצר המיועד על דבריו והתעקש כי מעולם לא נגע בצמח.

מאז הפך לפיד ללעג לכל בר דעת ואף הואשם כי הוא ומפלגתו – שעל מייסדיה נמנה גם סמנכ”ל ‘טבע’ דאז אבינועם ספיר – הם אלו שעמדו מאחורי ההתנגדות הן להקלה על צרכני הקנאביס והן על מטופלי הקנאביס הרפואי.

חודשים לאחר הבחירות הסבירו נציגי ‘יש עתיד’ מדוע שיקר לפיד: “אם לפיד, בתור ידוען שנישאים אליו עיניים של מליוני ילדים, יתחיל לדבר על ג’וינטים שעישן, זה יתן לגיטימציה לבני נוער לעשן,” כתב אז נציג המפלגה.

מירי רגב
מירי רגב

כעת מחזירה חברת הכנסת מירי רגב את הנושא לכותרות: לפני שעה קלה פרסמה רגב בדף הפייסבוק שלה ציור של ראם שפירא מסטודיו ‘סקילז’ ובו נראה יאיר לפיד מחזיק ג’וינט וטוען כי הציל את הכלכלה הישראלית.

גם זה בטח יעניין אותך

לצד התמונה מופיע הכיתוב: “אין כוכבים ואין קוסמים. מספיק להציג מצגות שווא לציבור. הגיע הזמן שנתמקד בבחירת מפלגות גדולות ולא מפלגות נישה אופנתיות, שבאות רק לפגוע בציבור. אנחנו הולכים לבחירות רק בגלל האגו של יאיר לפיד, שטובת המדינה לא מעניינת אותו. כל ההבטחות שלו מתקופת הבחירות לא יושמו.”

מירי רגב נגד יאיר לפיד
צילום מסך מתוך הפייסבוק של ח”כ מירי רגב

רגב, המתנגדת להקלה על צרכני הקנאביס ולשינוי מדיניות ההפללה, מייחסת לכאורה את השפעת עישון הקנאביס ל”הזיות” בהן נמצא שר האוצר כשהוא קובע שהציל את הכלכלה הישראלית.

פנינו לחברת הכנסת רגב בכדי לנסות ולהבין את המסר מאחורי הפרסום וכן לקבל התייחסות בנוגע לעמדתה כלפי מדיניות ההפללה. עד כתיבת שורות אלו, טרם נתקבלה תשובה מלשכתה.

ראו עוד:
פרופ’ יהודה שנהב: “ברור שעישנתי גראס, מה אני יאיר לפיד?”
ויראלי: לא מעשן עם יאיר יותר

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר