מגלגל...

“מיס קנאביס”: מלאני גריפית’ תככב בסרט חדש

לא סרט סטלנים: סרט חדש בשם “גברת קנאביס” או “מיס קנאביס” יעקוב אחר מסעה של אשה עשירה שאיבדה את הונה ועברה לתחום גידולי הקנאביס הרפואי. את התפקיד הראשי בסרט, המבוסס על סיפור אמיתי, תגלם מלאני גריפית’. “זה לא סרט סטלנים או סרט מריחואנה,” מדגישים.

צוות ההפקה של “Miss Cannabis” – סרט חדש המופק בימים אלו בקולורדו – זכה אמש לאישור רשמי מהועדה לפיתוח כלכלי ולהבטחה להחזרים בסך 600 אלף דולר על כל השקעה של הפקת הסרט בשטחי מדינת קולורדו.

“אני רוצה להדגיש שזה לא סרט מריחואנה,” הודיע לחברי הועדה דונלד צוקרמן, האחראי על תעשיית הסרטים בממשלת קולורדו, כך על פי הדיווח בקולורדו.

מלאני גריפית'
מלאני גריפית’ – “מיס קנאביס”

בסרט החדש, המבוסס על סיפור אמיתי, תגלם מלאני גריפית’ את דמותה של אשה עשירה שמפסידה את הונה לאחר שנופלת לתרגיל עוקץ ועוברת למה שבתחילה היא חושבת שהוא כרם לגידול גפנים, ולבסוף מתגלה כפרוייקט לגידול מריחואנה רפואית.

על אף שהצילומים נקבעו לקליפורניה, נציגי ההפקה מחפשים נקודות צילום מתאימות באזורי הכרמים של קולורדו. גריפית’, שחקנית קולנוע אמריקאית זוכת פרס גלובוס הזהב, הודיעה השבוע על גירושיה מהשחקן אנטוניו בנדרס באופן סופי, כך שיהיה לה פנאי כעת להתמקד בצילומים לסרט החדש.

ראו עוד:
ילד קנאביס (2014) – לצפייה ישירה עם תרגום בעברית
סוזן סרנדון: “קנאביס יעשה את העולם נעים יותר”
תרבות בהיי: לצפייה ישירה עם תרגום בעברית

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר