מיס אוסטרליה רוצה לגליזציה: "קנאביס מעולה לטיפול בסרטן"

בפעם הראשונה בתחרות מיס יוניברס נשאלה מועמדת מה עמדתה בנוגע ללגליזציה. המתמודדת האוסטרלית לא התבלבלה, אמרה שהיא תומכת במהלך וציינה כי "קנאביס הוא טיפול מעולה לסרטן".

מוניקה רדולוביץ' (Monika Radulovic), מלכת היופי האוסטרלית שהתמודדה אמש (א') בתחרות 'מיס עולם' שנערכה בלאס וגאס, ארה"ב, התבטאה בעד לגליזציה של קנאביס בשלב השאלות והתשובות שלפני גמר התחרות.

"קנאביס הוא תרופה מדהימה לסרטן"

במהלך הראיון שנערך לכל המתמודדות לקראת ההעפלה לגמר התחרות, פנה מנחה התוכנית סטיב הארווי (Steve Harvey) למיס אוסטרליה הטרייה ושאל אותה מהי עמדתה לגבי הלגליזציה שהולכת ומתקרבת במולדתה.

זו הפעם הראשונה בה מוצגת שאלה בנושא זה למתמודדות בתחרות, שבדרך כלל מדקלמות את הטקסטים המוכרים על רצונן בשלום עולמי והפסקת הרעב. לפני שהשיבה לשאלה, הודתה מוניקה למנחה בציניות על השאלה המסובכת.

מיס אוסטרליה מוניקה רדולוביץ': "קנאביס הוא תרופה מדהימה לסרטן"
מיס אוסטרליה מוניקה רדולוביץ': "קנאביס הוא תרופה מדהימה לסרטן"

"לנושא הזה יש יתרונות וחסרונות ולכן הוא נמצא כעת בסימן שאלה," אמרה מוניקה, "אך אני מאמינה שבמצבים מסויימים, לגליזציה של קנאביס תביא איתה יתרונות ברורים."

"הקנאביס מעולה לטיפול לסרטן והוא מסייע לאנשים החולים ביותר," הוסיפה, "לכן, אני חושבת שאכן ראוי שהממשלה תחל מהלך שכזה, לאחר שיקולים של שני הצדדים."

למרות שהעפילה ל-5 האחרונות בתחרות ביחד עם מיס ארה"ב, קולומביה, צרפת והפיליפינים, מוניקה הודחה מיד לאחר שלב השאלות והתשובות.

הזוכה המאושרת, כך חשבו כולם בתחילה, הייתה מיס קולומביה, אך לבסוף ציפתה לצופים ואפילו למנחה הפתעה.

לאחר ההודעה על זכייתה של מיס קולומביה בכתר הנחשק, הודיע הארווי לקהל הנלהב כי חלה טעות בקריאת שמה של הזוכה בתחרות, וכי המתמודדת הקולומביאנית תיאלץ להסיר מראשה את הכתר ולהעביר אותו לזוכה האמיתית – מיס הפיליפינים.

צפו בראיון:

ראו עוד:
אי אוסטרלי קטן יהפוך לחממת גידולי קנאביס
משטרת אוסטרליה שרפה קנאביס בשווי 8 מיליון דולר
"אל תהיה עצלן סטלן" – קמפיין חדש נגד שימוש בקנאביס

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט