מגלגל...

מייק טייסון פותח חוות קנאביס ענקית בקליפורניה

“חוות טייסון”: אלוף העולם לשעבר באגרוף ומי שמקושר לשלל פרשיות שונות ומשונות, מצטרף לענף הקנאביס המשגשג. עם פתיחת שוק הקנאביס החוקי בקליפורניה הודיע טייסון על הקמת חוות מריחואנה ענקית במדינה.

כמו שלל מפורסמים אחרים שעשו זאת בשנים האחרונות, גם כוכב האגרוף הענק מייק טייסון, הנחשב לאחד המתאגרפים המצליחים ביותר בכל הזמנים, מצטרף לענף הקנאביס.

טייסון הודיע על הקמתה של ‘חוות טייסון’ על שטח של 160 דונם השוכן בעיר ‘קליפורניה סיטי’ שבמדינת קליפורניה – שלפני ימים אחדים החלו חנויות קנאביס חוקיות למכור בה לראשונה מריחואנה חוקית לבוגרים בגילאי 21 ומעלה.

המיזם החדש מוקם על ידי טייסון בשיתוף עם היזמים רוברט היקמן וג’יי סטרומן וכן עם ראש העירייה ג’ניפר ווד.

“שטחים נרחבים יוקדשו לגידול והחווה תהיה נווה מדבר,” אמר היקמן בראיון לאתר ‘בלאסט’ שם נחשף הסיפור לראשונה השבוע.

איזה קנאביס אתה?

מתוך 160 הדונמים של חוות טייסון, 80 אמורים להיות מוקצים לטובת חממות הגידול עצמן. בנוסף רוצה המתאגרף לפתוח במקום את ‘בית הספר לגידול ע”ש טייסון’, שם ילמדו כיצד לגדל זני קנאביס שונים בצורה הטובה ביותר.

בנוסף עתידה החווה להכיל חנות לממכר ואספקת צמחי קנאביס, מפעל להפקת מיצויי קנאביס, מעבדת מחקר, מפעל להכנת מזון מועשר בקנאביס (‘אדיבלס’), שטחי מאהלים וחדרים להשכרה ואפילו אמפיתיאטרון, כך על פי הדיווח.

החברה שתנהל את החווה תיקרא ‘טייסון הוליסטיק’ והיא מורכבת מותיקי הצבא האמריקני בעיקר, המעוניינים לעזור בראש ובראשונה לגברים ונשים ששירתו איתם.

החווה ממוקמת בסמוך לבסיס שדה התעופה ‘אדוארדס’ ומנהליה מקווים שהיא תביא לפתיחת מקומות עבודה חדשים לתושבי האזור.

ראש העיר ווד חושבת שהקמת החווה, בה היא כאמור שותפה, תביא ל’היוולדות מחדש’ של העיר כולה.

חוות הקנאביס החדשה של מייק טייסון
שרטוט חוות הקנאביס החדשה של מייק טייסון

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר