טוען...

מייק טייסון משיק חברת קנאביס: “הייתי צריך לעשן כל הקריירה”

אחרי שהקים בשנת 2018 חוות קנאביס משלו, השבוע הודיע המתאגרף המפורסם מייק טייסון על הקמת חברת קנאביס חדשה, טייסון 2.0, שתשווק מגוון מוצרי קנאביס בארה"ב. לרגל המאורע הוא מספר על ההשפעה של עישון קנאביס ו-DMT על חייו ומצטער שלא עישן קנאביס גם במהלך הקריירה הספורטיבית

ספורטאים ואתלטים רבים, גם הפעילים מביניהם וגם ספורטאי עבר, מתוודעים בשנים האחרונות לנפלאות עולם הקנאביס ומשתמשים בו גם לצורך שיפור ביצועיהם הספורטיביים וגם לצורך עסקים. 

אחד השמות הבולטים בתחום הוא כמובן אגדת האגרוף מייק טייסון. לאחר שכבר פתח חוות קנאביס ענקית בקליפורניה בתחילת 2018, טייסון משיק כעת חברת קנאביס חדשה בשם “טייסון 2.0”.

בעזרת החברה החדשה מתכנן טייסון לשווק את מוצרי הקנאביס שלו בכל רחבי ארה”ב, או כמו שהוא מתאר זאת: “להביא לצרכנים שיש להם הערכה לכושר ההמצאה ולטעם שלי בקנאביס מגוון אפשרויות חדשות”.

טייסון ייחס לקנאביס שיפורים משמעותיים ברווחתו הנפשית והפיזית, וציין בגאווה שמעולם לא נטל כל כך מעט כדורים. “אף פעם בחיי לא הרגשתי בריא וחד כל כך”, הסביר אלוף העולם באגרוף לשעבר, שזכור בעיקר בגלל הנשיכה באוזנו של אלוף אחר, איבנדר הוליפילד, במהלך קרב ביניהם.  

“החיים שלי היו פשוט עלובים, יצאתי משליטה ורבתי עם כולם. אם מישהו היה מבקש ממני חתימה, הייתי נותן לו אגרוף בפרצוף. הייתי פשוט בבלגן. אבל אז, אחרי שפרשתי, התחלתי לעשן קנאביס והבנתי איזו טעות זו היתה לא לעשן גם במשך כל הקריירה. הייתי צריך לעשן כשנלחמתי בזירה, כי זה הכניס אותי למצב נפשי שונה. כשאני מעשן אני מאוד רגוע, וככל שאתה יותר רגוע אתה לוחם טוב יותר, לפחות במקרה שלי”.

טייסון 2.0 Tyson
אריזות קנאביס Tyson 2.0

החברה החדשה תהיה כאמור עליית מדרגה ממותג הקנאביס הראשון של “איירון מייק”, וצפויה להציע מגוון רחב יותר של מוצרים, כולל כאלה מהאוסף הפרטי שלו. בין המוצרים שיוצעו יהיו תפרחות קנאביס, שמנים, תרכיזים, מאכלים ומשקאות. טייסון, אגב, ישמש כמנהל המותג הראשי של החברה וכנראה גם כבודק המוצרים הראשי שלה.

בנוסף לקנאביס, טייסון חשף לאחרונה בפודקאסט המצליח שלו “Hotboxin”, שבו הוא מארח ספורטאים, סלבס וקומיקאים וצבר יותר מ-40 מיליון האזנות, כי גם סמים פסיכדליים השפיעו על חייו באופן חיובי.

מייק טייסון קנאביס
“הייתי צריך לעשן כשנלחמתי בזירה” – מייק טייסון

“ניסיתי DMT – וכל חיי השתנו”, סיפר בגילוי לב, “ירדתי מאוד במשקל ובגיל 55 אפילו התחלתי להילחם שוב בזירת האגרוף. השימוש בפסיכדלים ובקנאביס שינה לטובה את כל השקפת העולם שלי, עזר לבהירות המחשבה והשפיע על נקודת המבט הבריאותית, האידיאולוגית והעסקית. לא ידעתי שאני יכול להרגיש טוב כל כך בגיל 55”.

לחברה החדשה של טייסון יש גם (איך לא?) קשר ישראלי. מי שמשמש כמייסד שותף וכיו”ר של “טייסון 2.0” הוא צ’אד ברונשטיין, איש עסקים ותיק בתחום הקנאביס ואחד ממייסדי החברה הישראלית “Fyllo”, המפתחת פתרונות שיווק דיגיטלי לתעשיות עתירות רגולציה, עם התמחות בתעשיית הקנאביס. באפריל השנה, אגב, דווח כי החברה גייסה 30 מיליון דולר, ומאז הקמתה ב-2019 גייסה כבר 60 מיליונים.

בנוסף, כדי להביא את המוצרים לשוק רחב ככל האפשר, “טייסון 2.0” משתפת פעולה עם “Columbia Care”, אחת המגדלות, היצרניות והמפיצות הגדולות של מוצרי קנאביס בארה”ב, שתמכור את קו המוצרים של טייסון בחנויות שלה וגם לקמעונאים אחרים. עד כה גייסה החברה החדשה של טייסון 7 מיליוני דולרים, שישמשו אותה כדי לחתום על הסכמי גידול, פיתוח זנים פנימיים ובניית צוות מכירות.

מייק טייסון קנאביס
“ניסיתי DMT – וכל חיי השתנו” – מייק טייסון

“הכרתי את מייק כיזם ומשקיע והיה לי ברור שהקשר שלו עם הקנאביס הוא מרכיב קריטי בחייו”, אמר ברונשטיין. לדבריו, “ראינו הזדמנות ליצור ולפתח מותגים ומוצרים ברמה הלאומית, כדי שלכמה שיותר אמריקאים תהיה גישה למוצרים שמציעה החברה. המפתח שלנו נעוץ בקנה המידה הקמעונאי, ויש שם הרבה הזדמנויות גם בכל השווקים שכבר פתוחים וגם באלה שאני מאמין ומעריך שיצטרפו לסירת הלגליזציה בשנים הקרובות.

“מייק מוציא נוסטלגיה מאנשים, והוא מכיר ומוקיר קנאביס. לכן, אני חושב שאנשים יתחברו למוצרים של ‘טייסון 2.0’. צרכנים רוצים מוצרים באיכות גבוהה וכן, גם כאלה שהסלבריטאים האהובים עליהם משתמשים בהם בעצמם, ו’טייסון 2.0′ תעשה בדיוק את זה”.

ומה יש לאגדת האגרוף לומר לסיכום? פשוט וקל – “חברות כמו שהקמנו עוזרות ליצור פרספקטיבה חדשה סביב קנאביס, ואני בטוח שהן כאן כדי להישאר”.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר