מייסד נאפסטר הודיע: “אכפיל כל תרומה ללגליזציה”

היזם הטכנולוגי והמיליארדר שון פארקר, מייסד ‘נאפסטר’ ואחד המשקיעים הראשונים בחברת ‘פייסבוק’, הצהיר כי ישווה כל תרומה למען קמפיין הלגליזציה בקליפורניה ולמעשה יכפיל את הסכום שיאסף במהלכו.

שון פארקר, יזם טכנולוגי ומיליארדר שייסד את חברת ‘נאפסטר‘ (מחלוצות שיתוף המוזיקה ברשת) והיה אחד המשקיעים הראשונים בחברת ‘פייסבוק‘, עובר כעת לתמוך בלגליזציה בקליפורניה, ארה”ב, כך על פי הדיווח.

שון פארקר - מייסד 'נאפסטר' ויזם טכנולוגי מולטי מיליונר, עובר לתמוך בלגליזציה
שון פארקר, מייסד ‘נאפסטר’

מנהל “פרויקט מדיניות המריחואנה” (MMP) האמריקאי רוב קמפיה (Rob Kampia) הודיע אתמול כי פארקר הכריז על תמיכתו בקמפיין למען לגליזציה במדינת קליפורניה, והבטיח לסייע לקהל הרחב להשיג את המטרה הנכספת.

באתר הגיוס של הקמפיין ניתן לתרום החל מ-10 דולר ועד 5,000 דולר במדרגות שונות, או אפילו לתרום מעבר לכך כל סכום שיעלה על דעתכם.

לדבריו של פארקר הוא ישווה כל תרומה שתיכנס לחשבון הגיוס (על בסיס ‘דולר-על-דולר’) ולמעשה יכפיל את הסכום הכולל שייאסף במהלך הקמפיין כולו.

“אנחנו מאד נרגשים מהנדיבות שלו,” אומר מייסון טברט (Mason Tvert), אחראי התקשורת בפרויקט, “פארקר הוא אחד התומכים הגדולים בהפסקת האיסור על מריחואנה, ועכשיו הוא גם שם את הכסף שלו במקום הנכון.”

הלגליזציה במדינת קליפורניה צפויה להגיע בשנה הבאה, לאחר שהצעת החוק החדשה תעלה להצבעה במשאל עם במסגרת הבחירות הקרובות לנשיאות ארה”ב שייערכו בנובמבר 2016.

פארקר מצטרף למיליארדר היהודי ג’ורג’ סורוס שתרם עד היום מעל 40 מיליון דולר ללגליזציה, ולמייסד התאגיד הבין-לאומי וירג’ין (Virgin) ריצ’רד ברנסון שהפיק את סרט הלגליזציה התיעודי “שוברים את הטאבו” ותומך אף הוא בלגליזציה. תמיכתם של אנשי העסקים העשירים תהיה ככל הנראה הצעד שיביא לבסוף את המהפך.

ראו עוד:
ברלין: פעילים שתלו קנאביס מול בניין המשטרה
מסע 420: רוכבי אופניים מגייסים כסף לחקר סרטן המוח
נעצרה הפוליטיקאית שגידלה קנאביס לחולים: “תכניסו אותי לכלא כמו כולם”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר