מידע פלילי לכאורה נמצא על השר גלעד ארדן

האם האיש התומך בהפללת צרכני הקנאביס ייחשד בפלילים גם הוא? חדשות 2 מדווחים הערב (ג’) כי בידי אגף החקירות במשטרה מידע על עבירות פליליות שביצע לכאורה השר לביטחון הפנים גלעד ארדן. על פי המידע, המופיע במסמך שעורר סערה במערכת הפוליטית, העבירות מיוחסות לשר בזמן שכיהן כשר להגנת הסביבה וכשר התקשורת.

השבוע נחשף על ידי חדשות 10 כי בידי אגף החקירות במשטרה מידע מסווג שכונה “מסמך הח”כים” ונאסף על חברי כנסת מכל הקשת הפוליטית. עד כה עם זאת לא פורסמו פרטים נוספים או שמות אלו עליהם נמצא המידע.

הערב (ג’) חושף כתב חדשות 2 גיא פלג כי בידי המשטרה ישנו מידע פלילי לכאורה שנאסף גם על השר הממונה על המשטרה ובין השאר על רדיפת צרכני הקנאביס – גלעד ארדן.

ארדן, 46, אב לארבעה, נולד וגדל באשקלון ונכנס לכנסת בשנת 2003 בהיותו בן 33 בלבד. מאז צבר שני נכסים יוקרתיים – וילה בסביון ודירה ברמת אביב ג’.

גלעד ארדן, השר לבטחון פנים
גלעד ארדן, השר לבטחון פנים: האם ייחשד בפלילים?

יש לציין כי שכר חברי הכנסת והשרים הוא כ-20,000 ש”ח נטו. אפשר לציין שבחלק גדול מהשנים בהן ארדן מכהן כחבר כנסת, הוא גם מכהן בועדה לבחירת שופטים.

גם זה בטח יעניין אותך

המידע נוגע לתקופה בה כיהן ארדן כשר להגנת הסביבה ושר התקשורת. חשוב לציין שהשר אינו חשוד באופן רשמי ולא נחקר בנושא.

“יש להבהיר כי השר ארדן לא נחקר מעולם ומעולם לא נפתחה נגדו בדיקת משטרה,” מדווח פלג הערב. “המידע לפיכך על השר, כמו על שרים וח”כים אחרים, שוכב באגף החקירות במשך שנים.”

כזכור בעבר כבר נחשד בפלילים ואף סיים לבסוף את תפקידו בעקבות זאת אחד מאנשי המפתח במלחמה נגד צרכני הקנאביס – מנכ”ל הרשות למלחמה בסמים לשעבר יאיר גלר.

כעת נראה שייתכן וגם השר לבטחון פנים, גלעד ארדן, עשה לכאורה דברים אלו ואחרים שאינם עומדים בקנה אחד עם ההוראות. לכאורה.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר