מגלגל...
x

מטופל שאיים על נציגת חברת קנאביס רפואי יעמוד למשפט

“מי שמתנכל לי בסוף אוכל אותה” כתב בין השאר מטופל קנאביס רפואי תושב כפר סבא לנציגת חברת הקנאביס הרפואי ‘שאיפה לחיים’, אותה כינה ‘נשיפה למוות’. לפני כשבועיים הגישה המשטרה כתב אישום נגדו ובעוד שלושה חודשים יערך המשפט.

ר’, תושב כפר סבא בן 54 המטופל בקנאביס רפואי, מואשם באיומים על עובדת של חברת הקנאביס הרפואי ‘שאיפה לחיים’ לאחר ששלח לה מיילים ובהם איומים חמורים.

לאחר שנציגת החברה סירבה לטענתו לסייע לו בהגדלת המינון החודשי אותו הוא מקבל ברישיון, כתב לה ר’ בין השאר כי “הנכים לא פראיירים וטורפים את הבא להורגם”.

במייל שנשלח ממנו לעובדת החברה ב-8 במאי כתב עוד כי הנציגה, א’, “מחוללת בי שמות, הפכת משאיפה לחיים לנשיפה למוות”

עוד הוא כתב: “תיקחו בחשבון שכל מה שהיא עושה יתנקם בכם. הנכים לא פראיירים וטורפים את הבא להורגם. ככתוב בתורתנו הקדושה: ‘הקם להורגך השכם להורגו’. זה לא איום, זה מה שיקרה”.

על פי כתב האישום, שהוגש לבית משפט השלום בכפ”ס ופרטים ממנו נחשפו לראשונה על ידי הכתב מיכאל פרוסמושקין, נתבקש ר’ על ידי עובדת החברה א’ להעביר לה מסמכים בדואר אלקטרוני. בתגובה ספגה את האיומים.

גם זה בטח יעניין אותך

למייל האיום אף צירף הנאשם את תמונת הלוגו של החברה, כשמתחתיו הכיתוב “נשיפה למוות”. מייל זה העביר לעובדת ולשלושה מכותבים נוספים בחווה.

כשעתיים לאחר מכן, שלח מייל נוסף לעובדת ובו כתב בין היתר: “אני מציע לך לא להתחרקש איתי כי אני נכה גמור נפשית וגופנית ומי שמתנכל לי בסופו של דבר אוכל אותה כי אני יודע גם להיות כמוכם”.

מנהלי החברה דיווחו על המקרה למשרד הבריאות שהגיש בתגובה תלונה למשטרת ישראל.

בגין כך הוגש כאמור כתב אישום נגד ר’ בגין איומים. משפטו עתיד להתחיל בסוף חודש אוקטובר בפני השופטת מרב גרינברג.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר