מחאה מקורית: עלה קנאביס תחת מסלול נחיתת המטוסים בנתב"ג

אקטיביזם מקורי: צעירים בנו ציור של עלה קנאביס באורך 7 מטר מאבנים בסמוך לנתב"ג, ממש מתחת למסלול נחיתת המטוסים. המטרה: נוסעים הנוחתים בנתב"ג יחשפו לעלה.

הנוסעים ברבים מהמטוסים שינחתו בנתב"ג החל מהיום יבחינו רגע לפי הנחיתה בעלה קנאביס גדול באורך 7 וחצי מטר וברוחב 6 וחצי מטר על הקרקע – מעשה אקטיביזם מקורי של כמה צעירים ישראלים שמזמינים את המעוניינים בפינה נעימה להגיע.

עלה קנאביס תחת מסלול נחיתת המטוסים בנתב"ג (צילום באדיבות: דוד תם)

כפי שניתן להבחין בוידאו ובתמונות שפירסם אחד הפעילים, דוד תם, "צויר" העלה על הקרקע בעזרת אבנים. "אני אמן קנאביס ומה שהתחיל בתור רעיון קטן התפתח לפרוייקט מחאה בשם 'נקודת תצפית'," כתב תם בפוסט שפירסם בפורום.

"מה שאתם רואים הוא נק' תצפית שהרמנו לכם מאפס, עם נוף מדהים במרכז הארץ, באזור מתחם האיירפורט סיטי, בדיוק בנקודה בה כמעט כל מטוס שנוחת בנתב״ג יכול לראות," הוסיף.

כדי להגיע למקום ניתן להסתייע במפה שפרסמו הפעילים כאן. מה שחבל אולי זה שהמחאה המקורית בוצעה דווקא ביום בו ישראל נכנסת לסגר קורונה שוב, כך שמספר הטסים שייחשפו ליוזמה לא גדול כפי שהיה יכול להיות.

מחאות מקוריות זה דבר שמאפיין את קהילת תומכי הלגליזציה. המחאה המשמעותית האחרונה שזכתה לחשיפה גבוהה היתה "הרחפן הירוק" שפיזר שקיות קנאביס בשמי תל אביב, ולפניו זכורות שתילות צמחי קנאביס בגינות ציבוריות ועוד.


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט