מושב שלווה: אב ובנו גידלו 2,000 שתילי קנאביס במשק

כ-2,000 שתילי קנאביס אותרו במשק של בית פרטי במושב שלווה. אב ובנו החשודים בגידול נעצרו. רכב בשווי רבע מיליון ש"ח חולט.

אישום: אב ובנו גידלו בחממה במשק במושב שלווה שבדרום כ-2,000 שתילי קנאביס בשלבי גידול מתקדמים מאוד במשקל של כ- 778 ק"ג בשווי מיליוני שקלים, כך על פי דיווח המשטרה הבוקר.

לצד הגשת כתב האישום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם עד תום ההליכים ולחלט את רכבו של אחד הנאשמים המוערך בשווי 250,000 ש"ח.

מידע מודיעיני שהתקבל במשמר הגבול הוביל בתאריך 01.10.20 את בלשי היחידה המרכזית של מג"ב הפועלת בדרום הארץ לפשיטה על משק במושב שלווה שבדרום. בפעילות אותרה חממה גדולה לגידול קנאביס ובה כאלפיים שתילים בשלבי גידול מתקדמים.

לאחר חקירה במג"ב הוגש היום כתב אישום נגד שני נאשמים, אב ובנו, על ידי פרקליטות מחוז דרום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע. מכתב האישום עולה שהשניים המתגוררים במשק חיברו בין היתר צינור מים להשקיית הקנאביס בחממה ואף גידלו בנוסף ל- 2,000 השתילים גם כ- 700 שתילי קנאביס קטנים אותם השקו ודשנו לקראת שתילתם באדמה.

בנוסף לכך אספו הנאשמים חבילות חציר שיצרו מסתור מאחוריו ייבשו פרחי קנאביס אותם קטפו מהגידול בחממה לצורך הפצתם.

נוכח הכמות הגדולה מאוד של קנאביס בית המשפט התבקש להאריך את מעצרם עד תום ההליכים ולחלט את רכבו של אחד הנאשמים, רכב בשווי מוערך בכרבע מיליון שקלים.

"מדובר בפעילות משמעותית מאוד במאבקה של המשטרה בגידול וסחר בסמים בישראל," מעדכנת המשטרה. "הכמות הגדולה של קנאביס שנתפסה בחממה מוערכת בשווי של מיליוני שקלים ובמג"ב ימשיכו לפעול למעצר העבריינים והעמדתם לדין במטרה למגר את התופעה".


ערוץ קנדוק ערוץ פיס נטורלס
ערוץ פיס נטורלס
ערוץ קנדוק

חדשות
Back to top button
שינוי גודל פונט